Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İmparator Seviyesindeki Karakterler

New World'de Yonkou Gücünde kaç kişi çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    322

Gri Sakal

Yonko kelimesi en güçlü demek değil ki bunu seviye olarak algılıyoruz.. Yonko lar yeni dünyaya hükmeden kalabalık korsan grupları kendi koruma alanlarını belirliyorlar ticari bir zeka ve yönetim kapasitesi olan adamlar. Doffy mini Yonko gibi adam silah ticaretini elinde tutuyordu yani o ticari zekaya sahipti ve altında bir çok adam vardı ama eksiği başka Yonko adına çalışıyor olmasıydı ve adamları pek güçlü değildi. Bu bağlamda Luffy gibi bir adam şuan kendi alliancını kullansa bir anda Yonko olabilir. Burada ki en büyük örnek Karasakal korsanlarıdır.. Adamlar shichibukai olmayı da Yonko olmayı da planladılar ve uyguladılar. Önemli olan ne olmak istediğinizle alakalı Luffy özgür adam olmak KK olmak istiyor. bu sebeple shichibukai olmaya çalışmadı veya Yonko olmaya da çalışmayacak dolayısı ile hiçbir zaman Yonko olmayacak(Kral olunca belki 3-4 kişi yi yonko seçip bu bölgeleri koruyun vs gibi bir durum olabilir ama :) ).. Bu kadar uzattığım için özür dilerim ama olay tamamen hefelerle ilgili dolayısı ile Yonko seviyesi ulaşılamaz olduğunu düşünmüyorum. Gekko Moriah gibi biri Kaido ile Yankoluk için savaşmış belkide sayıdan dolayı kaybetmiştir. Miwhavk da Shanksle savaştığı söyleniyor ve büyük ihtimal oda kimsesiz olduğu için kaybetmiştir.. Şuan ki Yonko ları 1 vs 1 de yenebilecek çok adam vardır (özellikle doğal düşmanları) ama bu onları Yonko yapmaz.
Tamamen ama tamamen yanlış söylediklerin. Yonkou en güçlü korsanları ifade eder gücü kişiden gelir tayfayı tamamen yok saymak yanlış olur elbette ama olay kaptanın gücünde bitiyor. Bu açık olan bir şeydir. Senin dediğin gibi bir şey elimizdeki ne evren bilgisinde geçiyor ne de başka bir yerde.

Tamamen ama tamamen yanlış söylediklerin. Yonkou en güçlü korsanları ifade eder gücü kişiden gelir tayfayı tamamen yok saymak yanlış olur elbette ama olay kaptanın gücünde bitiyor. Bu açık olan bir şeydir. Senin dediğin gibi bir şey elimizdeki ne evren bilgisinde geçiyor ne de başka bir yerde.
Şu sıralar da aynını düşünüyor musun:D

Mihawk mı yonkou bende çok severim ama max amiral dir o adam.Saka amiral ve yonkou arası bence dragon hariç 1 kişi daha çıkar yonkou seviyesinde.Yonkou kadar güçlü olupta suya sabuna dokunmadan kimse beklemez kendince ya doğruluk ve adalet dağıtır yada kötülük prensi olur

2 kişi var belkide 3 tahminlerim 1.Dragon luffynin babası garpın oglu dünyanın en çok aranan adamı 2. olarak kesinlikle akainu diyorum mf de wbnin deprem yumrugunu kendi magma yumruguyla durdurmuş adam en azından big momdan kesin güçlü diyorum bu adamı küçük görmeyin wb tek attı diyenler olucak ama attıda noldu adam 5 dakika sonra hiçbirşey olmamış gibi tüm wb korsanlarıyla kapıştı tek çizik almadı. 3. olarakta kong olabilir.mihawk diyen arkadaşlara gülüyorum sadece abartmayın şu adamı benim kafamdaki denklemde şu şekilde korsanlar kralı>yonkou>amiral>=kk sag kolu>diger sag kollar zoro da korsanlar kralı sag kolu olucak bu nedemek ilerde zoro mihawkı geçicek mihawk maximum amiral seviyesidir oda asla akainu degil issho veya aokiji belki eder.mihawkı yonkou seviyesi görmeyin artık lütfen

Mihawk diyorum.

Dünyanın en iyi kılıç ustası unvanı var adamın.
Shanks ile de rakip olmuşluğu var.
Tek kollu diye yonkou ile kapışmıyor. Varın siz düşünün.

Havası her şeyden önce çok gizemli. Böyle bir gizemin altından büyük bir güç beklerim.
Buggy'yi yenemedi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık