Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparator & Sağ Kolu vs. İki Amiral

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    126
Devrimciler+Sabo argümanına karşı argüman olarak da Kizaru vs novalar da vermezsin.Hani o novalar haki bile kullanamıyor iken bide.Kizaru'ya zarar verme imkanlarının zaten teknik olarak olmadığı yerde yani : D

İmparatorluk amirallik gibi her önüne gelenin hayalleriyle yapılabilecek bir şey olmadığından olmasın Aidencim.Helmeppo dediğin adamın bile amiral olma ihtimali varken hele.İmparatorluk için sıra dışı yetenekler gerekir.5 yaşında Saka'nın emzik emdiği yerde köy yıkmak,gökyüzü adasından atlayıp hasar almamak,2 tane meyve yiyecek kadar sıradışı bedene sahip olmak ya da tek koluyla muhtemelen serideki en güçlü 4,5 adamdan biri olmak gibi.
Gülüp durma len ahahaha yonko başarısız güçlü korsan demek işte :d helmeppo gibi birisi amiral olur diye bir şey yok. Amiralliğe gelen adam da boş gelmiyor.

İmparator olmak kimsenin hayali değil zirveyi hedeflersin. Bir denizci koramiral olmak istiyorum demesi ile bir korsanın yonko olmak istiyorum demesi aynı eheheh

Kizaru vs Nova değil tayfa verdim :d

O kadar alakasız yerlerden tartışmaya çalışıyorsun ki. Kaido'nun gücüyle yakalanmasının ne ilgisi var? Ne zaman yakalandığını biliyor musun ? Yok. Hangi şartlarda yakalandığını biliyor musun ? Yok. Ben de derim ki marine o kadar kabiliyetsizmiş ki 50 kere yakaladığı adamı hem zaptedememiş hem de öldürememiş. Hadi buyur!

Öte yandan Kaido güçsüz olsaydı biraz önce yazdığım gibi Lütfü o kadar p-up alıp 2-3-4-5 kişi Kaido'ya dalmak zorunda kalmazdı. Şu adama yapılan hazırlığı görmeyip Kaido yeterince güçlü olsaymış ile başlayan bir cümle kurmak da bir garip yani.
Kaido 18 kere yakalanmış. 18. 18. 7 kere de yenilmiş. Şimdi ben bu adama nasıl çok güçlü diyim . Odeni hatrılayıp ağlayan bir adam. Bana kalırsa en güçsüz yonkou. Adam da kendini öldüremiyor. Demek ki Kaidonun denizcilerden farkı yok. Adam yonkou bi zahmet tek kişi dalınmasın. Senin konuşman sanki bir amirali ciddi ciddi tek kişi yenmeye çalışmışlar gibi. Biz ne zaman amirallere karşı bir saldırı gördük? Fujitora mı? Güldürme beni. Fujitora Luffylere yardım etti ne savaşması. Doff diyeceksen Doffun Fujiden korkmaması gayet normal. Sonuçta o anda ikisi de resmi olarak denizci tarafında

Gülüp durma len ahahaha yonko başarısız güçlü korsan demek işte :d helmeppo gibi birisi koramiral olur diye bir şey yok. Amiralliğe gelen adam da boş gelmiyor.

İmparator olmak kimsenin hayali değil zirveyi hedeflersin. Bir denizci koramiral olmak istiyorum demesi ile bir korsanın yonko olmak istiyorum demesi aynı eheheh
Sabo'ların durumuna yanıt olarak Kizaru örneği vermişsin Aiden neyine gülmiyeyim.Sabo yanında 3 tane bedelli komutan ile bunları mumya paketine çevirtmiş mi çevirtmemiş mi :D Sabo'nun durumunda en güçsüz gördüğün 2 yonkoyu koy aradaki uçurumu farket.

Korsan kral olamayan başarısız en güçlü korsan kaptanlarına yonko deniyor.
Amiral de dişi ile tırnağı ile gelen, hayali kurulan bir rütbe

Seride imparator olmak isteyen tek insan yok :d
Seride DEIKU olmak isteyen de sadece 1 kişi var ama o bir kişi serinin en güçlü 3 adamından biri olacak. Hadi sana göre en güçlü 5 kişiden biri olsun, 10 kişiden biri olsun. Sonuç olarak ne ilk 3'te ne ilk 10'da amirallerin yeri olmadığı ortada iken kimin ya da kaç kişinin amiral/yonkou olup olmamayı istediğinin ne önemi var ?

Korsan kral olamayan başarısız en güçlü korsan kaptanlarına yonko deniyor.
Amiral de dişi ile tırnağı ile gelen, hayali kurulan bir rütbe

Seride imparator olmak isteyen tek insan yok :d
Newgate istese Kk olabilecek birisi ama sen bilirsin
1- 9 samuray vs Kaido, Jinbei Robin vs Big Mom görüyoruz. Kizaru Sabaodyde öyle kötü duruma düşmüş müydü
2- Doflamingo Kaidodan korkarken WB ile savaşa güle oynaya gelip, WBnin gücü üzerinden şakalar yapıyor. Kaido > WB mi yapar bu
3- Akaiunun Chopper Nami Robine meze olacağını Kiku Kinemona kesileceğini düşünüyor musunuz?
4- WB serinin zirve adamlarından, kaybetmedi, yaşlı da olsa güçlü vuruyor. MF hali son darbesi dışında amirallere çok etkisi yok, gardı inik yakaladığında indirdi.
5- Neden savuramasın ki?
2. Konuyla alakasız. Sanki Marineford savaşında direkt muhattabı Beyazsakal, adam Beyazsakal Korsanları ile savaşmaya gitti oraya 4 tane savaş lordu 1 Filo Amirali 3 Amiral bir de Garp var bir zahmet korkmasın.
1-3. Düşünmüyorum çünkü Sakazuki'nin hasar yemesi için mangakanın kırk takla atmasına gerek yok. Adam kendi itiraf ediyor Kaido çok güçlü nasıl indireceğimi bilmiyorum diye Mecbur biricik Luffyciği için İmparatorlara Handikap veriyor. Amiralleri yenmek için bu tür uğraşlara gerek yok. Ayrıca Kin'emon ve Kiku'nun verdiği yaralar adamı gıdıkladı. Sarhoşken biraz ayıldı işte. (Linlin'i İmparator rezilliğinden saymıyorum direkt kadın düşmanı bir rezil bu mangaka hele amiral adayı Gion işlensin o zamanlar anlarsın ne demek istediğimi diyeceğim ama sen Smoothie de seviyordun.)
4. WB Squard gibi tier 50 adamı bile savuşturmayacak halde.
5. Çünkü Sağ kollar ve İmparatorlar arasında çok ciddili bir saldırı gücü farkı var. Big mom ve Katakuri'nin g4 performansları gayet açık örnekler.

Sabo'ların durumuna yanıt olarak Kizaru örneği vermişsin Aiden neyine gülmiyeyim.Sabo yanında 3 tane bedelli komutan ile bunları mumya paketine çevirtmiş mi çevirtmemiş mi :D Sabo'nun durumunda en güçsüz gördüğün 2 yonkoyu koy aradaki uçurumu farket.
Dövüşün ne olduğu belli değil hele dur yav :d Sabo da boş adam değil bu arada. Akainu alacağına ikna edip kendinizi Fujitoraya karşı da çizik vermeden dövüşecek değil ya

Wanoda 2 yonko var ve pek farkedemiyorum ahahaha Verdiğim sabaody örneği tayfa vs amiral, tayfa vs yonko içindi. Nova değil

Amiral ile İmparatorlar denk gören arkadaşlara çok samimi bir şekilde şu soruları yanıtlamalarını istiyorum. 1. Sabo ve 3 Hayalkırıklığını almak için iki İmparatora ihtiyaç var mı ? Sağ koluna bile ihtiyaç duymaz. 2. Kaido'nun adı bile geçince içine bırakan Doflamingo Fujitoraya neden racon kesiyor. 3. Luffy ve Zoro'nun sıra sıra güçlerini deneme tahtası olarak denediği bir imparator düşünebiliyor musunuz ? 4. Edward Newagate size göre yaşlı ve hasta olmadığı zamanlarda olsa hiç mi gücü artmayacak. Çünkü bu adam Sakazuki'ye kaybetmedi. 5. Marco'nun 3 Amirale neler yaptığı ortada. Meyve gücüyle İmparator darbelerinide tanklayabilirdi ama ben herhangi bir imparatoru (Bkz. Kuzan, Borsalino) Marineford'da yere/ileriye uçurabileceğini sanmıyorum.
3 hayal kırıklığı nerdeydi tam olarak? Benim bildiğim hiç aksiyonda görmedik de. Neye göre hayal kırıklığı? Ya ben yanlış biliyorum galiba. Benim hafızama göre Doff Dressrosada schiydi ve schiler denizcilerle aynı tarafta. Neden Doff kendisine ciddi bir şekilde saldırmayacağını bildiği kişiden korksun ki? Fuji Luffy ve Zoroyu düşman olarak görmedi bile. Bizzat onlara yardım etti. WB, Sakadan fazlasıyla güçlü burda sorun yok ama Saka ciddi bir hasar aldı da ben mi kaçırdım. Herif hiçbir şwy olmamış gibi ilerliyordu. Marco, amiralleri sadece oyaladı. Ki bir Marco gibi dayanıkla ve güçlü biri bunu bir yonkouya da rahatlıkla yapabilir.Sadece Marco değil tüm sağ kollar için geçerli. Ama uzun vadede kaybedeceği kesin.

Sabo+3 tane bedelli komutan vs Fuji,GB=Mumya filmine konuk gidecek bir Fuji,GB de öyledir.Şimdi denklemi değiştirelim.Sabo tarafından 3 tane bedelliyi alıp Marco'yu ya da istediğiniz bir yonko sağ kolunu verin.Bu sefer mumyalatmaklada kurtulamayacak bir amiral 2 lisi olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık