Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparator & Sağ Kolu vs. İki Amiral

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    126
Bi imp le sağ kolunu iki amiral alıyorsa, çizer yıllardır yalan çizmiş yalan anlatmış demektir, o amirallerden biri gaap olsa bile iki amiral, imple sağ kolunu yenemez, yenememeli. Dokuz kının suikast ile indiremediği birini iki amiral falan yenemez bence. Yani başka bi deyişle iki amiral ile bi imp ve taifesi düşecek idiyse bu adamlara hükümdarcılık oynatmanın hiçbir anlamı yok.

Bi imp le sağ kolunu iki amiral alıyorsa, çizer yıllardır yalan çizmiş yalan anlatmış demektir, o amirallerden biri gaap olsa bile iki amiral, imple sağ kolunu yenemez, yenememeli. Dokuz kının suikast ile indiremediği birini iki amiral falan yenemez bence. Yani başka bi deyişle iki amiral ile bi imp ve taifesi düşecek idiyse bu adamlara hükümdarcılık oynatmanın hiçbir anlamı yok.
Gaap bunların kaptanını tokatlamış Kaido yada Big Mom'ı mı indiremiyecek?

Fujinin yer çekimiyle Lütfüyü yere yapıştırmasına bakar. Kaido denilen adam yeterince güçlü olsaydı o kadar fazla yakalanıp idama gönderilmezdi herhalde.
O kadar alakasız yerlerden tartışmaya çalışıyorsun ki. Kaido'nun gücüyle yakalanmasının ne ilgisi var? Ne zaman yakalandığını biliyor musun ? Yok. Hangi şartlarda yakalandığını biliyor musun ? Yok. Ben de derim ki marine o kadar kabiliyetsizmiş ki 50 kere yakaladığı adamı hem zaptedememiş hem de öldürememiş. Hadi buyur!

Öte yandan Kaido güçsüz olsaydı biraz önce yazdığım gibi Lütfü o kadar p-up alıp 2-3-4-5 kişi Kaido'ya dalmak zorunda kalmazdı. Şu adama yapılan hazırlığı görmeyip Kaido yeterince güçlü olsaymış ile başlayan bir cümle kurmak da bir garip yani.

Garptan bahsedilse korsanlar alır diye bir şık olmazdı

Amiral ile İmparatorlar denk gören arkadaşlara çok samimi bir şekilde şu soruları yanıtlamalarını istiyorum. 1. Sabo ve 3 Hayalkırıklığını almak için iki İmparatora ihtiyaç var mı ? Sağ koluna bile ihtiyaç duymaz. 2. Kaido'nun adı bile geçince içine bırakan Doflamingo Fujitoraya neden racon kesiyor. 3. Luffy ve Zoro'nun sıra sıra güçlerini deneme tahtası olarak denediği bir imparator düşünebiliyor musunuz ? 4. Edward Newagate size göre yaşlı ve hasta olmadığı zamanlarda olsa hiç mi gücü artmayacak. Çünkü bu adam Sakazuki'ye kaybetmedi. 5. Marco'nun 3 Amirale neler yaptığı ortada. Meyve gücüyle İmparator darbelerinide tanklayabilirdi ama ben herhangi bir imparatoru (Bkz. Kuzan, Borsalino) Marineford'da yere/ileriye uçurabileceğini sanmıyorum.

Korsan kral olamayan başarısız en güçlü korsan kaptanlarına yonko deniyor.
Amiral de dişi ile tırnağı ile gelen, hayali kurulan bir rütbe

Seride imparator olmak isteyen tek insan yok :d
İmparatorluk amirallik gibi her önüne gelenin hayalleriyle yapılabilecek bir şey olmadığından olmasın Aidencim.Helmeppo dediğin adamın bile amiral olma ihtimali varken hele.İmparatorluk için sıra dışı yetenekler gerekir.5 yaşında Saka'nın emzik emdiği yerde köy yıkmak,gökyüzü adasından atlayıp hasar almamak,2 tane meyve yiyecek kadar sıradışı bedene sahip olmak ya da tek koluyla muhtemelen serideki en güçlü 4,5 adamdan biri olmak gibi.

Amiral ile İmparatorlar denk gören arkadaşlara çok samimi bir şekilde şu soruları yanıtlamalarını istiyorum. 1. Sabo ve 3 Hayalkırıklığını almak için iki İmparatora ihtiyaç var mı ? Sağ koluna bile ihtiyaç duymaz. 2. Kaido'nun adı bile geçince içine bırakan Doflamingo Fujitoraya neden racon kesiyor. 3. Luffy ve Zoro'nun sıra sıra güçlerini deneme tahtası olarak denediği bir imparator düşünebiliyor musunuz ? 4. Edward Newagate size göre yaşlı ve hasta olmadığı zamanlarda olsa hiç mi gücü artmayacak. Çünkü bu adam Sakazuki'ye kaybetmedi. 5. Marco'nun 3 Amirale neler yaptığı ortada. Meyve gücüyle İmparator darbelerinide tanklayabilirdi ama ben herhangi bir imparatoru (Bkz. Kuzan, Borsalino) Marineford'da yere/ileriye uçurabileceğini sanmıyorum.
1- 9 samuray vs Kaido, Jinbei Robin vs Big Mom görüyoruz. Kizaru Sabaodyde öyle kötü duruma düşmüş müydü
2- Doflamingo Kaidodan korkarken WB ile savaşa güle oynaya gelip, WBnin gücü üzerinden şakalar yapıyor. Kaido > WB mi yapar bu
3- Akaiunun Chopper Nami Robine meze olacağını Kiku Kinemona kesileceğini düşünüyor musunuz?
4- WB serinin zirve adamlarından, kaybetmedi, yaşlı da olsa güçlü vuruyor. MF hali son darbesi dışında amirallere çok etkisi yok, gardı inik yakaladığında indirdi.
5- Neden savuramasın ki?

Yonkolar kadar vasıfsız kişiler yok heralde. Hangi Amiral tatlı krizine girer yada aklına Oden gelince altına eder. Düşünemiyorum.

Geçen @Cavitq11 ile konuşmuştuk sanırım. O da katılmıştı.

Big Mom güçsüz karakterler karşısında maymun olabilir. Ama ben Big Mom'ı Wb ile dövüşürken Wb'nin ona bir tane vurduğunu Linlin'in yer altına girip bir süre devre dışı kaldığını düşünemiyorum.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık