Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Imparator Komutanları Amirallerin Meyvelerini Yeseydi?

Sizce Bu Meyvelerle Amiral Olabilirler miydi?

• Kullanılan toplam oy
    86
Bir noktadan sonra benim kral hakim senden daha güçlü olayına döneceğini umduğum için hiçbiri diyorum. Kral hakisiz amiral olunacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:
Cracker olabilirdi.
Bisküvi ile neler neler yaptı adam...
Edit: Gerçi zırhına çok güveniyordu bu Logia olsaydı Enel gibi olurdu büyük ihtimal.Bilemedim şimdi.

Dövüş tarzlarına göre verilen meyveleri pek yakıştıramadım ben. Cracker'e Aramaki'nin meyvesi daha iyi giderdi bence.

King, ışık meyvesi yese hızlanmak için ateşini söndürmek zorunda kalmaz ve zaafını kapatırdı. Hız ve sertliği birleştirirdi. Ayrıca uçup uzaktan Yasakani No Magatama atsa baya tehlikeli olurdu. Ayrıca hem ateş hem ışık ile baya alan kontrolü yapardı. Amiral eder mi bilmem ama dehşet bir adam olurdu.

Amirallerin haki durumunu tam olarak görmek lazım öyle ahım şahım bir hakileri yoksa Doflamingo gibi meyvesinin ustası karakterler bu meyvelerle amiral üstü olurlar.

Valla bu meyvelerle şuradekilerin hepsi YC1+ olurdu ama amiral olurlar mı orası belirsiz. Yaşlarına bakarsak Jack ve Smoothie zaten 28 ve 35 yaşlarındalar yani daha çok yürüyecek yolları var. Yani bu ikisinin gelişimi açık. Jozu'nun müthiş bir fiziksel gücü vardı zaten meyveyle çok daha güçlü bir hale gelir ama bir amiral olmak için uzak.

Amiral olmak için en az iki Haki tipinde de üst düzey olmak gerek. Haoshoku Haki yoktur olan da zaten amiral üstüdür.

YC1'lerin içinde kimlerin olma ihtimali var.

Ben Beckman zaten şu haliyle bile amiral liginde bir adam meyvesi olsa amiral üstü olur.

Katakuri üç Haki tipine de sahip ve iki tanesini üst düzey kullanıyor. Haki'sinin ne kadar yoğun olduğunu Luffy karşısında gösterdi. Eğer bu meyvelerden birini yemiş olsaydı kesin amiral liginin zirvelerinden olurdu.

Marco'nun böyle bir ihtimali yok. Meyvesi zaten en az Logia meyveler kadar efsane bir meyve.

King'in olma ihtimali yoktur. Adam dibine kadar sokulan Shinobu'yu fark edemiyor. Silahlanması da çok etkili değil bu yüzden olamaz.

Shiryu'nun Haki miktarı nedir ve ne seviyede kullanıyor bilmiyoruz. Tek bildiğimiz şey meyvesiz olduğu halde neredeyse Magellan'la denk denmişti. Böyle bir meyve yerse oluru var.

Zoro'nun böyle bir meyve yemesi halinde amiral ligine çıkacağını düşünüyorum bayağı yakışırdı özellikle Goro Goro No Mi. Kılıçlarına yıldırım basardı ve daha fazla hasar atabilirdi, Sasuke'nin yaptığı gibi.

Bunlara amirallerin meyvesini versen meyve utanır kendini iptal eder.Big Mom’un komutanları zaten kendi güçleri meyvelerinden geliyor(Katakuri hariç)Shanksın komutanlarının güçlerinin ne kadar olduğunu bilmediğim için birşey diyemem Kaidonun komutanlarında ise King dışında pek birşey fark etmiyeceğini düşünüyorum yani amiral meyvesi yeselerde bunlar yine en fazla yonko sağ kolu olurlar.Whitebeard’ın komutanlarındada aynı şeyin olacağını düşünüyorum hatta Marconun meyvesi değişirse Marconun gücü şuanki meyvesinden daha altta olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık