Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İkinci Bir Zaman Atlaması

• Konbuyu başlatan Kaptan Usopp-sama
  • Başlangıç tarihi
2 yılda bile o kadar olaylar olmuş. Bir zaman atlamasında bizim tayfayı değil bütün dünya'yı işlemesi lazım.
Demeye çalıştığım Oda yapmak isterse 60 bölüm içinde halleder. Ama dediğim gibi yapmaz bence.

Senin mantığına uymuyor ondan olabilir mi?
2 yıldır yemek yapıyorsun diyelim. Bir anda 40 yıllık ev hanımı veya Oktay Usta seviyesine çıkabilir misin? Yada üniversiteye hazırlanan meslek lisesinde bir öğrencisin. Çok çalıştın Fen lisesinin alt sınıf öğrencilerine denk oldun. Bir anda Türkiye birincisine denk olabilir misin? Yada yüksek Lisans öğrencisisin. Bir ayda Prof. olabilir misin? Olamazsın. Luffynin kaidouyu teke tekte yenmesi bunlara benzer bir durum. Hiç bir mantığı yok ama olacak.

Big D

Demeye çalıştığım Oda yapmak isterse 60 bölüm içinde halleder. Ama dediğim gibi yapmaz bence.

2 yıldır yemek yapıyorsun diyelim. Bir anda 40 yıllık ev hanımı veya Oktay Usta seviyesine çıkabilir misin? Yada üniversiteye hazırlanan meslek lisesinde bir öğrencisin. Çok çalıştın Fen lisesinin alt sınıf öğrencilerine denk oldun. Bir anda Türkiye birincisine denk olabilir misin? Yada yüksek Lisans öğrencisisin. Bir ayda Prof. olabilir misin? Olamazsın. Luffynin kaidouyu teke tekte yenmesi bunlara benzer bir durum. Hiç bir mantığı yok ama olacak.
Luffy kaidoyu yenemicek eminim

Bleach'e bağlar o zaman :D 60 bölüm değil 560 bölüm çizse altından kalkamaz. Adam daha 2 yıl arada olanları çizip gösteremedi. Hikaye'nin yarım bitmesiyle sonuçlanır. Mutlaka biseyler yarım kalır yani.

Luffy'ye bakmayın siz. O zorlanır. Eğitimden çıktığı gibi kan kaybından ölecek duruma gelen kişi Luffy. O hep zorlanır.

Time skip filan olmayacaktır bence. En azından güçlenme amaçlı bir time skip olmayacaktır.

Luffy kaidoyu yenemicek eminim
Odanın kendisi Luffy kaidoyu yumrukları ile yenerse okuyucu tatmin olmaz o yüzden Luffy için başka bir şey düşüneceğim diyordu. Yani Luffy Kaidouyu alacak bir şekilde.

Bleach'e bağlar o zaman :D 60 bölüm değil 560 bölüm çizse altından kalkamaz. Adam daha 2 yıl arada olanları çizip gösteremedi. Hikaye'nin yarım bitmesiyle sonuçlanır. Mutlaka biseyler yarım kalır yani.
Bir şeyler değil çoğu şey eksik kalır orasına katılıyorum. O yüzden time skip olmaz zaten. Ben olması taraftarıyım ama olmaz yani:D

Fantastik hikaye yahu bu.

Dof la denk dövüşüyor. Tek teknikle top gibi oynuyor.

Mangaka g5 var gibi gösteriyor. Meyve uyanışını görüyoruz. Luffy %100 öğrenecek.

Tayfanın zirve gücünü görmedik.

Mantığı var senin yorumlar hep falso zaten. Senin düşüncelerinde sıkıntı var. Öyle diyeyim. Kendi güç dengelerin dengesiz seride mantık yok diyorsun. Senin kurduğun denge mantıksız.

Edit: Sana kötü bir şey demiyorum. Kurduğun denge yanlış onu dedim sadece. Yanlış anlama. İfade edememişim kendimi.

Luffy'nin Kaido'yu şu hali ile teke tekte yenmesi net oğlu net mantıksızdır. Teknik çıkarsa bile mantıksız olduğu ortadadır.

2 kişi ile yenmesi bile mantıksızdır.

3 ve üzeri belirli senaryolar ile bir mantığa oturtulabilir.

Zaman atlaması lazım aslında ama gerekte yok çünkü şonen ve çünkü Luffy zaten yardıma alışık. Alır yardımları yapar son vuruşu sonra ben yendim olur, kahraman olur. şak şak şak.

Fantastik hikaye yahu bu.

Dof la denk dövüşüyor. Tek teknikle top gibi oynuyor.

Mangaka g5 var gibi gösteriyor. Meyve uyanışını görüyoruz. Luffy %100 öğrenecek.

Tayfanın zirve gücünü görmedik.

Mantığı var senin yorumlar hep falso zaten. Senin düşüncelerinde sıkıntı var. Öyle diyeyim. Kendi güç dengelerin dengesiz seride mantık yok diyorsun. Senin kurduğun denge mantıksız.
Az mantık olsa Luffy g4 le hodyi teklemez miydi? Orada G4 açmaması tam bir saçmalık mesela. Gücünü saklıyor falan ama bu adam gücünü neden saklıyor diye kimse düşünmüyor. Rahat rahat teklemek varken gidip kan kaybından ölme seviyesine gelene kadar savaşıyor. Peki Neden ? Ayrıca benim kurduğum dengenin ne mantıksızlığını gördün Allah aşkına?

Az mantık olsa Luffy g4 le hodyi teklemez miydi? Orada G4 açmaması tam bir saçmalık mesela. Gücünü saklıyor falan ama bu adam gücünü neden saklıyor diye kimse düşünmüyor. Rahat rahat teklemek varken gidip kan kaybından ölme seviyesine gelene kadar savaşıyor. Peki Neden ? Ayrıca benim kurduğum dengenin ne mantıksızlığını gördün Allah aşkına?
Kurgu gereği oluyor işte. G4 açıp teklese hikaye işlenemezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık