Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İki Yıl Sonraki Crocodile'ın Seviyesi

Aceba ben mi Crocodile'ı çok küçük görüyorum diye düşünmeye başladım. Normal şartlarda Luffy ile dövüştüğü sırada Luffy'den bariz bir şekilde güçlüydü bu eleman ama Impel Down'da ki karşılaşmalarından sonra Luffy Crocodile'dan daha güçlü bir seviyeye ulaşmıştır yüksek ihtimalle. Ayrıca yanında ki sağ kolu Mr.1'de vakti zamanında daha gelişim evresinin başında olan Zoro'ya yenilmiş bir karakter. Ardından uzunca bir süre Crocodile ve sağ kolu sayılabilecek Mr 1 Impel Down'da yatıyor ve kendilerini geliştirmiyorlar. Bu zaman içerisinde diğer tüm karakterler kendilerini geliştiriyor ve güçleniyorlar. Şimdi Mr 1 çıkagelir ve Zoro yada Sanji ile kafa kafaya dövüşürse komik olur bence. İşin açıkcası Crocodile'ın hali hazırda full potensiyeline yakın olduğunu düşünüyorum. Haki dışında pekte bi power up beklemiyorum bu karakterden.

Aha gelmiş benim konu. Eline sağlık Metin.

Ben Croco'nun Yeni Dünya'da Dof'un planları üzerine bir şeyler yaptığını düşünüyorum. Ya bozmak için ya da iyileştirmek için. Dof'un bölümleri biterken yahut, bitime yakın Croco ortaya çıkacak diye düşünüyorum. İki yılda Yeni Dünya'da olduğundan ve bu sıralar Yeni Dünya çok karışık olduğundan kendini de geliştirmiştir. Sağlam da bir tayfa toplamıştır. Ondaki liderlik vasfını ve insanları yönetme yeteneğini biliyoruz zaten. Yine Baroque Works gibi dev bir oluşum yaratmamıştır ancak en azından çekirdek diye düşünebileceğimiz bir tayfa kurmuştur. Belki KK olma hayaline yeniden dönmüştür, belki de ondan vazgeçip Yeni Dünya'ya yeni ayak basan çaylakları hayallerinden eden bir psikopata dönüşmüştür. Şahsen bunu isterdim. Tam olarak bilemiyoruz hiç birini. Oda da bize hiç ipucu vermiyor ki arkadaş biraz düşünüp değerlendirelim! Adam kara kutu!
Elimden geldiğince. Eyvallah. :D

Tahminim kendine bi ekip topladı. Bi ihtimal kendine sağdık olan eski BW elemanlarından da Croco ya katılan olmuştur. Paylaştığım manga sahnesinde gemide gözüküyor zaten. :D
Ama karşımıza nasıl çıkarsa çıksın karizma bir giriş bekliyorum. :cool:

Croco kendine güçlü bir ekip kurmuştur.ilerde luffy gil yonkou indirme yolunda yardım edeceğini düşünüyorum.croco(ekibi)+jinbei+moria(ekibi)+law(ekibi) ve bizim hasır şapkalar vs yonkou olacağını düşünüyorum

Tahmin yürütmek zor her an her şeyin altından çıkabilir. Bu balık adam adası bitmeden önce Doflamingo ile bir tür ilişki içerisinde olacağını söylemiştim ancak pek bir alakaları yok olsa iyiydi, o haberde daha geniş yer alırdı. 2inci tahminim Lawı bu planında teşvik eden gizli bir ortak konumunda olduğuydu ancak son görüntüsünden bunda da olmadığı açık. Eski wb korsanları ile birlikte olacağı da şüpheli bir durum pek ihtimal vermiyorum. Yonkou emrine girme gibi bir potansiyeli de yok ancak ihtimal dahilinde. Yüksek ihtimal bağımsız korsan olarak devam ediyordur. Benim merak ettiğim bu adam tekrar seride çıkacak ise ne şekilde olacağı gerçekten tahmin yürütmek zor.

2 yıl sonrası için tahmininm oldukça güçlendiği yönünde , aslında 2 sene öncesinde de güçlü bir karakterdi ancak Dof ve Mihawk karakterlerine kıyaslarsak zayıftı fakat şu an o klasmana girdi mi kararsızım görmek lazım, potansiyel ir tehlike olduğu marinefordda görüldü çok dikkat çeken biriydi umarım yeni haliyle güçlü bir şekilde karşımıza çıkar.

Ayrıca 2 yıl öncesinde haki sahibiydi bence ve şu an o hakisini geliştirmiştir.Çünkü shichi olacak adamlar bence haki kullanabiliyordur.(Moria konusunda yorumsuzum)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık