Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İki Yıl Sonraki Crocodile'ın Seviyesi

Arkadaşlar, 2 yıl sonra Crocodile ve Mr.1 ne alemdeler, Yeni Dünya'da neler yapıyorlar acaba diye merak ettim ve bu konuyu açtım. Hem tahminler yürütür hem de tartışırız istedim.

2 yıl önce savaş sonrası

Bildiğiniz üzere Marineford Savaşı'ndan sonra Crocodile ı ilk olarak savaştan 3 hafta sonra Luffy 3D2Y mesajını vermek için Mariford'a döndüğünden gördük. Gördüğümüzde elinde gazete Grandline da bilinmeyen bir adada Daz Bones ile haberi yorumluyorlardı. Daz Bones ya bir planları var ya da delirmiş olmalılar ve Luffy çabuk iyileşemeyecek yaralar aldı deyince Crocodile, benim yaralarım iyileşti ve bunun kanıtı olarak Yeni Dünya'ya gideceğim der ve Bones'u da davet eder. Bones hiç tereddüt etmeden evet der ve Yeni Dünya'ya yolculuk başlar.

Crocodile ve Mr.1 ın konuştukları sahne.

2 yıllık zaman atlaması sürecinde ve sonrasında

Crocodile 2 sene önce Mr.1 ile birlikte yeni dünyaya geçiş yaptı. Bu iki yıllık süreçte başarılı bir şekilde denizcileri atlattı ve Yeni Dünya'da gizlendi.
Ve en son Doflamingo Shichibukai liği bırakınca ve Luffy-Law ittifağı ortaya çıkınca göründü. Burada yine elinde gazete bu büyük haberi okurken görüntüleniyor ama bu sefer nasıl tepki verdiği gösterilmiyor. Kaynak 1Kaynak 2

Crocodile gazeteyi okurken(Üstte en soldaki karede)

Genel sohbette bazı(!) arkadaşların ricası üzerine, elimizde çok bilgi olmasa da böyle bi konu açıp üzerinde tartışabilir fikir alışverişinde bulunabiliriz diye düşünüyorum.

Kizaru Light

Croco kendini çok çok çok geliştirmiştir diye bekliyorum o artık bence çok tehlikeli.

Eline sağlık abi , güzel konu olmuş.Crocodile ve Mr.1 bayağı geliştirmiştir kendilerini , haki de öğrenmişlerdir muhakkak.Seviyesi de Dof-Mihawk kadar olmuştur bence.Belki de adamda kral haki bile çıkar. :D

songoku

Muhtemelen B.Haki öğrenmiştir, Bir ihtimal de K.Haki. Güzel bir tayfa toplarsa da kendine çok güzel olur.;)

Eline sağlık uzun ömürlü bir konu olacaktır en azından Crocla ilgili her yeni bilgide biraz daha teoriler kafada canlanır,. Luffy'nın destekçilerinden olacaktır bu timsah adam Wb'ye olan nefretine rağmen denizcilerin zafer kazanmasını istememiş Ace'in idamını engellemiş Wb korsanlarıyla bir olup Akainu ile savaşmış ve tüm planını bozan Luffy'nin Akainu'nun elinden kurtulmasında büyük payı olmuştur yeni dünyada anti Wg hareketlerde bulunduğunu düşünüyorum Luffy ile sürtüşmeleri olsada yeni dünyada faydası dokunur bu adamın belli mi olur. Dof ile Marinefordda sürtüşmelerinden sonra belki bu arc ortaya çıkabilir.
Biraz uçup bu düzene isyanı olduğundan devrimcilerle iş birliği yapıyordur bile diyebilirim :)

Son paragrafı bir gözden geçir kardeşim ufak tefek klavye sürçmesi olmuş :)

Crocodile için önemli planları var bence ODA'nın. Marineford'da Dof ve Mihawk gibi adamlara atar yaptırttı. Karizmasını tekrar kazandırmak için Ace tam idam edilecekken platformu kesti, Akainu tüm WB korsanlarını önüne katmış kovalarken Crocodile'a şekil bir hareket yaptırttı. Ben büyük bir atılım bekliyorum reisten.

Eline sağlık abi , güzel konu olmuş.Crocodile ve Mr.1 bayağı geliştirmiştir kendilerini , haki de öğrenmişlerdir muhakkak.Seviyesi de Dof-Mihawk kadar olmuştur bence.Belki de adamda kral haki bile çıkar. :D
Eyvallah Cem. Nasıl bir rolü var ben de merakla bekliyorum. :)

Eline sağlık uzun ömürlü bir konu olacaktır en azından Crocla ilgili her yeni bilgide biraz daha teoriler kafada canlanır,. Luffy'nın destekçilerinden olacaktır bu timsah adam Wb'ye olan nefretine rağmen denizcilerin zafer kazanmasını istememiş Ace'in idamını engellemiş Wb korsanlarıyla bir olup Akainu ile savaşmış ve tüm planını bozan Luffy'nin Akainu'nun elinden kurtulmasında büyük payı olmuştur yeni dünyada anti Wg hareketlerde bulunduğunu düşünüyorum Luffy ile sürtüşmeleri olsada yeni dünyada faydası dokunur bu adamın belli mi olur. Dof ile Marinefordda sürtüşmelerinden sonra belki bu arc ortaya çıkabilir.
Biraz uçup bu düzene isyanı olduğundan devrimcilerle iş birliği yapıyordur bile diyebilirim :)

Son paragrafı bir gözden geçir kardeşim ufak tefek klavye sürçmesi olmuş :)
Teşekkür ederim, uyarın için de sağol. :D Ben de uçmak istiyordum beklentim yüksek olduğu için ama sabredip görelim dedim. Croco göründükçe ben de eklemeler yapmak niyetindeyim.

eskiler tabikide önemli rollerde olucak bence müttefik olabilirler 2 yıl öncede işbirliği yapmışlardı zaten.

Aha gelmiş benim konu. Eline sağlık Metin.

Ben Croco'nun Yeni Dünya'da Dof'un planları üzerine bir şeyler yaptığını düşünüyorum. Ya bozmak için ya da iyileştirmek için. Dof'un bölümleri biterken yahut, bitime yakın Croco ortaya çıkacak diye düşünüyorum. İki yılda Yeni Dünya'da olduğundan ve bu sıralar Yeni Dünya çok karışık olduğundan kendini de geliştirmiştir. Sağlam da bir tayfa toplamıştır. Ondaki liderlik vasfını ve insanları yönetme yeteneğini biliyoruz zaten. Yine Baroque Works gibi dev bir oluşum yaratmamıştır ancak en azından çekirdek diye düşünebileceğimiz bir tayfa kurmuştur. Belki KK olma hayaline yeniden dönmüştür, belki de ondan vazgeçip Yeni Dünya'ya yeni ayak basan çaylakları hayallerinden eden bir psikopata dönüşmüştür. Şahsen bunu isterdim. Tam olarak bilemiyoruz hiç birini. Oda da bize hiç ipucu vermiyor ki arkadaş biraz düşünüp değerlendirelim! Adam kara kutu!

Eski hali şu anki zoro kadar güçlüydü en az bence.Kendini geliştirmiştir ve şu an luffyle kafa kafaya gider.Tabii luffy üzerinde eski üstünlüğünü kuramaz artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık