Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İki Amiral vs. İki Sağ Kol (Meyveleri Değişirse)

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    114
Bende amiralciyim ama bana gore amiralleri amiral yapan meyveleri zaten. Dogada bulanan elementlere sahip olan meyveler hem nadir hem baya guclu. Meyveleri alsak buyuk bir dusus soz konusu nasil olmuyor anlamiyorum. Katakuri gibi birisi varken karşıda amirallerin sansi dusuyor.

Bende amiralciyim ama bana gore amiralleri amiral yapan meyveleri zaten. Dogada bulanan elementlere sahip olan meyveler hem nadir hem baya guclu. Meyveleri alsak buyuk bir dusus soz konusu nasil olmuyor anlamiyorum. Katakuri gibi birisi varken karşıda amirallerin sansi dusuyor.
Akainu'nun yaptıklarını mochiyle de yapabileceği sanılıyor.Marco büyük nerf yemiş bu vsde sıkıntı bu.Bana göre Phoenix meyvesi bariz bir şekilde>ışık meyvesi.Magma meyvesi inanılmaz saldırı gücüne sahip bir meyve.Mochi meyvesi ise bildiğin güçlü olmadan hiçbir işe yaramayan bir meyve.Ekstra verdiği saldırı gücü bile sınırlıdır yani.

Üst tierdeki adamların meyveye bağımlılıkları biraz daha az geliyor bana. O yüzden amiral olmuş adamlar, sırf meyveleriyle üstün değillerdir. Yani değişen bir şey olmazdı meyveler değişse bile. Mesela mihawk şöyle bir laf ediyordu zoroya.

Yani hakisi üstün olan her türlü meyveye üstün gelecek. Serinin zirvesi diyebileceğimiz kişiler hep haki masterı gibi gösterildi wb hariç (erken işlendiği içinde olabilir). Shanks, garp, rayleigh vs.. Meyve önemli ama hakisi kendisinden üstün olan biriyle karşılaşınca o meyve avantajı direk düşüyor.

Akainu'nun yaptıklarını mochiyle de yapabileceği sanılıyor.Marco büyük nerf yemiş bu vsde sıkıntı bu.Bana göre Phoenix meyvesi bariz bir şekilde>ışık meyvesi.
Son cumleye katilmayacagimi biliyorsun zaten ama ilk cumlene katilacagim. :d Mochi mochi yapan katakuriydi zaten. Akainu'nu Akainu yapan saldirilarinin etkisinin buyukluguydu. Akainu sadece Mochiye haki ekleyerek saldirisinin gucunu arttirir ama magma vuruslariyla yaptigi saldirilardan cok dusuk olur bu.

@Montana berabere şıkkı ekleme şansın var mı?

En güçlü 2 amiralin kaybedeceğini düşünmüyorum. Diğer amiralleri koysaydın daha yakın olabilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık