Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İki Amiral vs. İki Sağ Kol (Meyveleri Değişirse)

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    114
Amirallerin tek numarası meyveler olmadığı ortadada , yinede Sağ kolların bu şartlarda dövüşü alacağını düşünüyorum. Benim gözümde Katakuri gibi önplana çıkan bir karakter Amiral seviyesinden aşağı değildir. Ayrıca tüm amirallerin totalde aynı seviyede olmadığını düşünenlerdenim. İlk gösterilen 3'lü benim gözümde en güçlüleri, Fujitora ve diğerinden o hissiyatı alamadım. Onlar 1-2 gömlek aşağıdadır diye düşünüyorum, Komutan seviyesi olan Sabo ve 3 tane Oven-Daifuku seviyesi yani aşağı yukarı Koramiral seviyesi adamla versusa girip kafası sargılı bir şekilde versustan çıkıyor bunlardan birisi. Sabo'nun yanındaki adamların Perospero-Snack kadar bile güçlü olduklarını düşünmüyorum ben. Tam olarak görmesekte o hissiyatı vermedi o adamlar. Fuji ve diğeri aşağı ligde benim gözümde ilk 3'lü amiralden.

Katakuri sadece mochi meyvesiyle bile Fujitora ve Greenbull ligindedir bunlara yenilse bile uzun bir süre kafa kafaya dövüşürler denk bir şekilde.

Dediğim gibi bu dövüşü Sağ Kollar alır bence bu şartlarda.

Havadalar, Marco uçarak ivme kazanıyor ve havada asılı duran Kizaru'yu tekmeliyor. Başka ne olmasını bekliyorsun olum
Abi adamın tek bacağını 2 koluyla durduramayıp 10 metre uçmasını bence bu açıklamıyor :D Kizaru da gördüğümüz kadarıyla ileri b.haki tekniği bilen gevşek ağızlının teki bide.Marco kaç tonluk gemiyi oyuncak fırlatırmış gibi fırlatıyor yani.Onu da geç adam mistik zoan sahibi.Hayır panele göreyse ben Saka hariç amirallerin daha büyük bir fiziksel canavarlığını görmedim.K.hakisini en az Kata seviyesinde olan adamların k.haki featleri herifin yarısı etmiyor ama denk gösteriliyor en kötü.Ben bunu anlamadım.

Amirallerin tek numarası meyveler olmadığı ortadada , yinede Sağ kolların bu şartlarda dövüşü alacağını düşünüyorum. Benim gözümde Katakuri gibi önplana çıkan bir karakter Amiral seviyesinden aşağı değildir. Ayrıca tüm amirallerin totalde aynı seviyede olmadığını düşünenlerdenim. İlk gösterilen 3'lü benim gözümde en güçlüleri, Fujitora ve diğerinden o hissiyatı alamadım. Onlar 1-2 gömlek aşağıdadır diye düşünüyorum, Komutan seviyesi olan Sabo ve 3 tane Oven-Daifuku seviyesi yani aşağı yukarı Koramiral seviyesi adamla versusa girip kafası sargılı bir şekilde versustan çıkıyor bunlardan birisi. Sabo'nun yanındaki adamların Perospero-Snack kadar bile güçlü olduklarını düşünmüyorum ben. Tam olarak görmesekte o hissiyatı vermedi o adamlar. Fuji ve diğeri aşağı ligde benim gözümde ilk 3'lü amiralden.

Katakuri sadece mochi meyvesiyle bile Fujitora ve Greenbull ligindedir bunlara yenilse bile uzun bir süre kafa kafaya dövüşürler denk bir şekilde.

Dediğim gibi bu dövüşü Sağ Kollar alır bence bu şartlarda.
keşke herkes senin gibi baksa duruma :D

Magmalı Katakuri, Kaido gibi Luffy'e tek atardı ama Luffy canlı olmazdı :a:
İmparatorlar 4Milyar beli ise Amirallar korsan olsa bu sayı 3 olurdu (Fuji hariç) sağ kollar da 2'dir. Katakuri'de magma ile gayet 3 eder. :) fazlası da olur.

Abi adamın tek bacağını 2 koluyla durduramayıp 10 metre uçmasını bence bu açıklamıyor :D Kizaru da gördüğümüz kadarıyla ileri b.haki tekniği bilen gevşek ağızlının teki bide.Marco kaç tonluk gemiyi oyuncak fırlatırmış gibi fırlatıyor yani.Onu da geç adam mistik zoan sahibi.Hayır panele göreyse ben Saka hariç amirallerin daha büyük bir fiziksel canavarlığını görmedim.
Adamın orada basıp da güç alabileceği bir zemin yok durdursaydı çok ekstrem bir şey olurdu bu yüzden Marco'yu adam yerine koyan bulamazdın yani

Adamın orada basıp da güç alabileceği bir zemin yok durdursaydı çok ekstrem bir şey olurdu bu yüzden Marco'yu adam yerine koyan bulamazdın yani
Abi atladığın çok önemli bir detay var.Bu denklemi hiç eden bir şey.Kizaru ileri seviye b.haki bilen bir tip.Hyo bile Base Luffy'nin gücünü görüp Linlin'in delirmiş halinin yumruklarını durdurabileceğini söylediği haki tekniği yani.

Marco ayarı adamları meyvesiz yenen Amiraller savaş sonuna kadar Marco'dan kan almak için deniz taşı kullanmak zorunda hissetti.

Magmalı Katakuri'yi meyvesiz Alıyouzhshs6zdsnzm

Abi atladığın çok önemli bir detay var.Bu denklemi hiç eden bir şey.Kizaru ileri seviye b.haki bilen bir tip.Hyo bile Base Luffy'nin gücünü görüp Linlin'in delirmiş halinin yumruklarını durdurabileceğini söylediği haki tekniği yani.
Dostum hani o sahnede bunu kullandımı kullanmadımı bilmiyoruz ayrıca kullanmış olsa bile havadalar. Anlatabiliyor muyum? Ayakların yere sağlam basmadıktan sonra karşıdan ivmelenerek gelmiş birinin saldırısını nasıl durduracaksın fiziksel olarak bu mümkün değil karşında senden çok daha güçsüz biri yoksa.

Herkes kizarunun fiziken dayanıklı olduğunu söylüyor da önüme senin mesajın düştüğü için öğrenmek için soruyorum, sadece amiral sıfatı mı veriyor bize bu bilgiyi yoksa fiziksel dayanıklılığı başka bir yerde geçiyor mu?
Kizaru'nun dayanıklılığı ile ilgili bir şey söylemek güç. Zira MF savaşından çiziksiz ayrıldı adam. Fakat tıpkı Aokiji gibi Akainu'ya yakın bir güçte olmalı.

Örneğin sen bana şu saldırıyı yiyip

İki sayı sonra çıkıp Jinbei'yi kovalayabilecek, Jozu hariç tüm WB tayfasının karşısına tek başına çıkabilecek bir sağ kol gösterebilir misin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık