Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İki Amiral vs. İki Sağ Kol (Meyveleri Değişirse)

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    114
Amiralleri özellikle Akainu'yu biraz abartıyorlar dedin ya. Seri sonu baktığımızda en güçlü 20 kişi arasına giremeyecek birisine yonko aldırıyorlar diyorum. Hafif abartılıyor diyorum bende.
teşekkürler tanrı olmadığının farkında olduğun için bazıları beni deli ediyordu :D

Son düzenleme:
Marco fiziksel güç olarak Kizaru'ya baskın geliyor.Fuji ise g3 durdurken çizik alıyor.Fiziksel olarak çok daha zayıf olarak görülen sağ kollardan olan Katakuri'nin yaptığı ayağına sadece haki basarak g4 snakeman atağı durdurabilmek.Hani şu hızlandıkça şiddeti artan.Dof'u ordan oraya ekonomik sınıfta uçuran culverinler.Adamların fiziksel güç olarak baskın olduğunu kanıtlayacak manga paneli bile yok Saka hariç.

Bu vs deki belirleyici etkenler şu 1 Amiraller sağ kollardan fiziksel olarak güçlü bu bir gerçek. (Yeni kekolar hariç) Ama Magma meyvesi Bu fiziksel eksikliği kapatıyor. Magmanın mochiye üstünlüğünü söylemiyorum bile.. ayrıca Katakuri meyve gücüyle değil Hakisi ile ön plana çıkan bir karakter diğer 3 elemana göre.. Katakurinin en über gücü gözlem hakisi bunu tek zorlayabilecek şey ışık hızı olurdu heralde oda marcoya aktarılıyor. Bu savaşın belirleyici etkeni Katakuridir. Hangi taraf kazanırsa kazansın bu orta veya düşük zorlukla olmaz

Magmalı Katakuri > Marco,Kizaru ve Sakazuki bunu çok rahat iddia ederim. Adamın zaten meyveside über olsa sağ kolluktan çıkardı. güç olarak Linlinle arasındaki fark daha da azalır. Kaptanlığı 10 kat daha fazla hakederdi. Zekada önemli etken sonuçta

Bu vs deki belirleyici etkenler şu 1 Amiraller sağ kollardan fiziksel olarak güçlü bu bir gerçek. (Yeni kekolar hariç) Ama Magma meyvesi Bu fiziksel eksikliği kapatıyor. Magmanın mochiye üstünlüğünü söylemiyorum bile.. ayrıca Katakuri meyve gücüyle değil Hakisi ile ön plana çıkan bir karakter diğer 3 elemana göre.. Katakurinin en über gücü gözlem hakisi bunu tek zorlayabilecek şey ışık hızı olurdu heralde oda marcoya aktarılıyor. Bu savaşın belirleyici etkeni Katakuridir. Hangi taraf kazanırsa kazansın bu orta veya düşük zorlukla olmaz
katada magma olsa kızarmış marshmallow olur akainu

Magmalı Katakuri > Marco,Kizaru ve Sakazuki bunu çok rahat iddia ederim. Adamın zaten meyveside über olsa sağ kolluktan çıkardı. güç olarak Linlinle arasındaki fark daha da azalır. Kaptanlığı 10 kat daha fazla hakederdi. Zekada önemli etken sonuçta
cidden magmalı olsa saldırı gücü aşırı artar :D yonkouların çoğunun bedeni kocaman kataya magma takılsa yonkou sağ kolluğunun çok çok üstünde olurdu :D

Amiraller paramparça eder. Fiziksel olarakta sağ kollardan çok daha güçlü ve dayanıklılae zaten.
Herkes kizarunun fiziken dayanıklı olduğunu söylüyor da önüme senin mesajın düştüğü için öğrenmek için soruyorum, sadece amiral sıfatı mı veriyor bize bu bilgiyi yoksa fiziksel dayanıklılığı başka bir yerde geçiyor mu?

Herkes kizarunun fiziken dayanıklı olduğunu söylüyor da önüme senin mesajın düştüğü için öğrenmek için soruyorum, sadece amiral sıfatı mı veriyor bize bu bilgiyi yoksa fiziksel dayanıklılığı başka bir yerde geçiyor mu?
Geçiyor ama aleyhine.Marco'nun tekmesini 2 koluyla durduramayıp uçan birisi Kizaru.Marco rahatlıkla bu adamdan savunma,dayanıklılık,fiziksel güç konularında üstün bir arkadaş paltosu yok diye geri olduğu düşünülüyor işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık