Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Huzur İçinde Uyu Earendill

Çok sevdiğim, yıllardır tanıdığım, sürekli manga konularında didişsek de benim için yeri özel olan @Earendill , Hasanımın vefat haberini aldık. Kardeşi bize KB'den ulaşmış, @FistofLove'da sosyal medyadan ablasına ulaşıp doğrulamış.

Burada da aktifti, eğer seveni sayanı varsa burada da bir haber vermek istedim. Başımız sağ olsun.
Kendisini tanımıyorum ama ismi tanıdık geldi muhakkak forumda bir yerlerde görmüşümdür.
Mekanı cennet olsun.

Mekanı cennet olsun, rabbim yakınlarına sabır versin.

Yakın arkadaşlarıma ben ölürsem foruma da haber verin bari diyorum ama pek ciddiyetle olmuyor bu konuşma. Bu haberi almak 10 yılı aşkın süredir kaç üye vefat etti acaba diye düşünmeme sebep oldu. Her ne kadar unutsak da ölüm de bu hayatın bir parçası.
Ben zamanında çok yakın bir arkadaşıma söylemiştim.Bir gün ölürsem foruma yaz diye.

Sosyal medyada, forumlarda, internetten tanışıklığımız olan kişilerde aktif olmayınca ortamdan uzaklaştığını düşündüğümüz ama yitip giden o kadar çok kişi var ki aslında. Vefat eden arkadaşın dostlarına, ailesine, arkadaşlarına ve tüm sevdiklerine sabır diliyorum. Umarım benliğinin olduğu yerde huzurludur.

Çok sevdiğim, yıllardır tanıdığım, sürekli manga konularında didişsek de benim için yeri özel olan @Earendill , Hasanımın vefat haberini aldık. Kardeşi bize KB'den ulaşmış, @FistofLove'da sosyal medyadan ablasına ulaşıp doğrulamış.

Burada da aktifti, eğer seveni sayanı varsa burada da bir haber vermek istedim. Başımız sağ olsun.
Görünce bir tüylerim diken diken oldu. Allah, taksiratını affetsin, rahmet eylesin. Geride kalanlara sabır versin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık