Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Problem killuanın hepsini 1.30 saatti yanlış hatırlamıyorsam yenmesi. Hiç düzgün adamın çıkmaması. Kulede bile dandik topaç adam falan var ama sınava katılan kaliteli kimse yok. Sınav memur sınavı değil ki çok büyük avantajları var.

Başkalarının müdahale ettiğini hatırlamıyorum. Doğru olsa dahi bu doğru düzgün müdahale edildiği anlamına gelmiyor. Başarısız olunuyor dediğim gibi kral ve muhafızları doğuyor. Ustalaşması nasıl uzun sürmüyor killua ve Gon yeteneğini bulduktan sonra uzun sürmedi mi ustalaşmaları? Gon hala uza doğru düzgün atamıyor. Ama kimeralar gayet profesyonel şekilde kullanıyorlar.
Kite olayını abartılı yazdım bu kadar takılacağınızı bilsem o şekilde yazmazdım :d ben hala havadan düşman çıkarmak için çıkardığını düşünüyorum. Bir temeli yok bence.

Pitoudan sonra onun karşısına çıkacak kadar eğitim yapmadılar. Gon boskynin dediğini yapamadı knuckleı geçemedi bile. Özel karıncalar diyip direk geçmek doğru değil bana göre.
Zaten Pitou seviyesine hiç bir zaman ulaşmadılar ki?Gon bildiğimiz sırf Pitou'yu yenmek için canını verdi,sonradan düzelse bile Nen'i unuttu.

Problem killuanın hepsini 1.30 saatti yanlış hatırlamıyorsam yenmesi. Hiç düzgün adamın çıkmaması. Kulede bile dandik topaç adam falan var ama sınava katılan kaliteli kimse yok. Sınav memur sınavı değil ki çok büyük avantajları var.

Başkalarının müdahale ettiğini hatırlamıyorum. Doğru olsa dahi bu doğru düzgün müdahale edildiği anlamına gelmiyor. Başarısız olunuyor dediğim gibi kral ve muhafızları doğuyor. Ustalaşması nasıl uzun sürmüyor killua ve Gon yeteneğini bulduktan sonra uzun sürmedi mi ustalaşmaları? Gon hala uza doğru düzgün atamıyor. Ama kimeralar gayet profesyonel şekilde kullanıyorlar.
Kite olayını abartılı yazdım bu kadar takılacağınızı bilsem o şekilde yazmazdım :d ben hala havadan düşman çıkarmak için çıkardığını düşünüyorum. Bir temeli yok bence.
Karıncalar başka şekilde öğreniyor. O detayı atlıyorsun. Hele Luffy'nin geleceği göreceğim diyip görmesi, Zoro'nun kral hakiyi üst seviyede, Law'ın kısa sürede uyanış açması varken bu mu sıkıntı? :D Üstelik açıklıyor Togashi...

Muhafızlar çok öncesinden doğuyor zaten. Pitou varken de baskın yapamazlardı. Bak yine detayları unutuyorsun. Niye kral doğmadan bomba atmadılar dersen de, ekolojiyi bozmamak için. Ngl avcı birliğine verilecekti.

Pitou ile Gon dovuşüyor bu nasıl güç dengesi? :d
Sonra ne hale geliyor? Üstelik seriden çıktı da çocuk... Babası geçti ana karakterliğe onun yerine. Şunu Oda yapabilir mi? Luffy'i 50-60 bölüm göstermeden başka karakterleri işleyebilir mi mesela?

benim aklımda 2 tane soru belirdi.
1) kurapika zaten istese şırınga ile bu kızdan bu yeteneği alabilir ama bu yeteneği lütuf olarak alacağını duyunca neden şaşırıyor?
2) bu kız kurapikalarla bu sözleşmeyi imzalatarak ne elde edecek? Önemsiz bi prens woble sonuçta yani bu sözleşmeyi kurapika 4. prens koruması olduğunda yapmaya çalışsa kendilerii için bi avantaj sağladığı için yapmaya çalışıyor derdik. Burda en küçük prens ile yapmaya çalıştığı sözleşmenin faydası ne?

benim aklımda 2 tane soru belirdi.
1) kurapika zaten istese şırınga ile bu kızdan bu yeteneği alabilir ama bu yeteneği lütuf olarak alacağını duyunca neden şaşırıyor?
2) bu kız kurapikalarla bu sözleşmeyi imzalatarak ne elde edecek? Önemsiz bi prens woble sonuçta yani bu sözleşmeyi kurapika 4. prens koruması olduğunda yapmaya çalışsa kendilerii için bi avantaj sağladığı için yapmaya çalışıyor derdik. Burda en küçük prens ile yapmaya çalıştığı sözleşmenin faydası ne?
Kurapika gücü çalsa bile ömründen gidecek.(Emperor time açık olma mevzusu.) Bu sayede ömründen gitmeden, sınırlama olmadan gücü almış olacak.

Prensten çok kendi amacı için Kurapika'yla ortaklık yapmak istiyor. Prenslerden biri ölse bile devam edecek anlaşma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 6, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık