Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Ben bir şekilde Kurapika ve Kuroro'nun ortak hareket etmek zorunda kalacağını düşünüyordum, öyle his vardı içimde. Bu sözleşme gücünü alırsa Kurapika, cidden böyle bir şey görebiliriz. Bakalım ne şekilde kullanacak Kurapika bu gücü.
Ben de öyle düşünüyorum ama bence Kuroro ile işbirliği nen gücünden bağımsız olur. Örümceklerin geçmişindeki Kurta etkisini öğreniriz. Birbirlerine karşı taşlarını dökerler karşılıklı biraz empati biraz çıkar uyuşması vs derken birlikte hareket ederler ve bu büyük ihtimalle 4. Prense karşı olur.

Bu bölümde geçen gücü Kurapika Prenslere karşı veya bebeyi kurtarmak için vs. kullanır bence.

Ben bir şekilde Kurapika ve Kuroro'nun ortak hareket etmek zorunda kalacağını düşünüyordum, öyle his vardı içimde. Bu sözleşme gücünü alırsa Kurapika, cidden böyle bir şey görebiliriz. Bakalım ne şekilde kullanacak Kurapika bu gücü.
Tserriednichin gücünü azaltmak için kullanacak diyorlar teoride
Ama tserriednich bunun altından da kalkacakmış

Animesini yıllar önce bırakmıştım. Konuyu sürekli görünce falan izleyesim geldi de kimera arc sonlarındayım hala abartılan bir seri olduğunu düşünüyorum. Burada sürekli op ile kıyasladığı için söyleyeyim One piece dressrosa sonrasına kadar çok çok daha iyi bir seriydi bana göre. Hxhde de çok basit mantık hataları absürtlükler var bence. Mesela killuanın Avcı sınavı girişinde herkesi yenmesi gibi. Sınav bu kadar mı dandik? Kimera arcında bir kaç güzel nokta olsa da (bu komugi kısmı mesela çok iyi) iyi işlendiğini düşünmüyorum. Karıncalar çok büyük bir tehditken doğru düzgün müdahale edilmemesi, bir sürü insanın ölüme terk edilmesi, Kitenin falan altına ettiği karıncalardan gon gibi çocukların o güç seviyelerinde etkilenmemesi, karıncaların direk nen kullanmayı bilerek doğması ya da çok kolay özel nen yeteneği edinmeleri (bunu kırk yıl kullanıyormuş gibi rahat kullanmaları), 1 ay boyunca nen kullanmadan yattıkları halde gon ve killuanın birden güçlenmesi, neteronun bunlara şans vermesi (bu adamlar az kalsın yenilecekti bedava özel insan yemeği sunuyorsun), bu kukla kralın halkın vs dandik işlenmesi, milyonlarca insanın öleceği bir durumda sadece bir kaç kişinin yollanması... Şimdilik aklıma bunlar geldi.

Animesini yıllar önce bırakmıştım. Konuyu sürekli görünce falan izleyesim geldi de kimera arc sonlarındayım hala abartılan bir seri olduğunu düşünüyorum. Burada sürekli op ile kıyasladığı için söyleyeyim One piece dressrosa sonrasına kadar çok çok daha iyi bir seriydi bana göre. Hxhde de çok basit mantık hataları absürtlükler var bence. Mesela killuanın Avcı sınavı girişinde herkesi yenmesi gibi. Sınav bu kadar mı dandik? Kimera arcında bir kaç güzel nokta olsa da (bu komugi kısmı mesela çok iyi) iyi işlendiğini düşünmüyorum. Karıncalar çok büyük bir tehditken doğru düzgün müdahale edilmemesi, bir sürü insanın ölüme terk edilmesi, Kitenin falan altına ettiği karıncalardan gon gibi çocukların o güç seviyelerinde etkilenmemesi, karıncaların direk nen kullanmayı bilerek doğması ya da çok kolay özel nen yeteneği edinmeleri (bunu kırk yıl kullanıyormuş gibi rahat kullanmaları), 1 ay boyunca nen kullanmadan yattıkları halde gon ve killuanın birden güçlenmesi, neteronun bunlara şans vermesi (bu adamlar az kalsın yenilecekti bedava özel insan yemeği sunuyorsun), bu kukla kralın halkın vs dandik işlenmesi, milyonlarca insanın öleceği bir durumda sadece bir kaç kişinin yollanması... Şimdilik aklıma bunlar geldi.
Bunların hiçbiri mantık hatası değil.

Killua'nın herkesi yenmesi niye mantık hatası olsun? Herif hem Zoldyck hem de nen biliyordu o zaman. Her sınav dönemi Hisoka ve Illumi gibi kişiler çıkmıyor Yenmesi çok normal. Sınavın dandik oluşuyla ilgisi yok.

Karıncalara doğru düzgün müdahale edildi. İnsanlar ölüme terk edilmedi. Kite altına etmedi, Gon'un motivasyonu varken niye etkilensin? Karıncalardan 4 tanesi bu şekilde doğdu, onlarda da özel durum var. Ayrıca başka insanlar da bu şekilde doğabiliyor. Netero bunlara şans verse de kralla yalnız kaldığı sürece sıkıntı yok. ayrıca aşırı güçlenmiyorlar, hala Knuckle'ın falan gerisindeler. Birkaç kişinin yollanma nedeni de yeteneklerinden ötürü. Gayet doğru tercihler yapılmış hatta.

Killua'nın avcı sınavında herkesi yenmesi gayet normal? Killua sıradan bir çocuk olmamasının yanında Nen de kullanıyor zaten.Kite hiç bir karınca karşısında altına etmedi sadece içinde bir huzursuzluk vardı bu da Pitou'dan dolayı.Ki zaten Pitou'yu ilk gördüklerinde Killua karşısında şansları olmadığını bildiği için Gon'u bayılttı.Karıncaların da hepsi Nen ile doğmuyor Nen ile doğan sadece kral ve muhafızları, diğer karıncalar Nen ile temas edip bunu öğreniyorlar.Onun dışında saraya saldırırken korkmalarına gerek yok çünkü zaten her şeye hazırlardı.Gon ve Killua zaten ultra omega potansiyelli çocuklar,o yüzden hızlı gelişmeleri normal ki aslında o kadar da fazla güçlenmediler.Gon Men ve Yemin karşılığında kendini harap etti,Killua ise yıldırım modunu sürekli kullanamıyor.Onun dışında Kimera görevi için seçilenler özel ekip aslında.Mesela saraya sızma için, karıncaları tek tek avlayıp Netero'yu ısındırmak için Knov gibi bir adam lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık