Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

417. bölümü çiziyor 1,5 aya herhalde 420.bölüm biter bundan sonra yayınlanır mı yoksa devam eder mi görücez. En son 350. bölümü filan okudum.

Bence Meruem gereksiz güçlüydü. Animedeki arka plan sesini de hiç sevmiyordum seyir zevkini öyle böyle bozmuyordu.

Mangada okumadığım çok bölüm var bir ara okuyacağım, ilerisi güzel ilerler inşallah, tabi mangaka çizerse.

Mangakasının hastalık tembellik isteksizlik vs vs sebepleri ile dünyanın gelmiş geçmiş en iyi mangası en iyi animesi olacakken olamamış ama son dönemde hadi inşallahlarla ümitlendirmiş mükemmel kaleme sahip istediğinde en iyi çizimleri yapan mangakanın keşke başlamasaydı keşke bilmeseydik te merak ettirmeseydi dedirttiği mükemmel manga/anime.

Zevkler ve renkler tartışılmaz kardeşim ne diyebilirim :good: Ama one piece gerçekten 2 yıllık zaman atlamasından sonra çöp :flaugh:
Öyle baya bozdular ama napacan, şahsen bu saatten sonra bende bitsin diye bakıyom işte. Şu Bonneynin bulduğu kılıcı bari Sanji alsaydıda iyi power up olurdu yada Franky onada iyi giderdi o.

Mangakasının hastalık tembellik isteksizlik vs vs sebepleri ile dünyanın gelmiş geçmiş en iyi mangası en iyi animesi olacakken olamamış ama son dönemde hadi inşallahlarla ümitlendirmiş mükemmel kaleme sahip istediğinde en iyi çizimleri yapan mangakanın keşke başlamasaydı keşke bilmeseydik te merak ettirmeseydi dedirttiği mükemmel manga/anime.
Gonun nen gittiya vallahi ben soğudum, kimse kusura bakmasın ama Kurapiyla Leorio asla GonKill ikilisinin yerini tutamaz.

Katılıyorum. Kurapika bölümleri sıkıcı. Güçleri saçma, hiç antrenman yapmadan saçma güçlü. Kadın mı erkek mi o bile değil daha çok dönmeye benziyor zaten.
Öncelikle Kurapika özel bir klandan geliyor. Uvogin gibi bir canavar Kurta Klanı için güçlülerdi diyor. Yani Kurapika sadece Kurta olduğu için bile güçlü sınıfında. Yıllarca intikam alma niyetiyle kendini eğitmiş. Üstüne avcı sınavı tecrübesi sonrası avcı olunca nen hocasından özel eğitim alıyor.

Bunlardan ayrı olarak Kurapika hem yetenekli hem de zeki bir karakter. HxH'de zeki olmak önemli bir mesele. Çünkü nen vur kır tadında bir yetenek değil. Kaba kuvveti temsil eden Uvogin bile dövüşürken zekasını kullanıyor. Bütün bunları toplayınca zaten muazzam güçlü biri çıkıyor ortaya. Hele örümceklere karşı nen yemini ettiği için fazladan büyük bir güç olan zincirleri de kazanıyor.

Kurapika gücünün hakkını veren karakterlerden. Mesela Hisoka neden bu kadar güçlü desen anlarım. Çünkü bir neden verilmedi, zeki ve yeteneğinin ucu açık ama saf haliyle bile güçlü adam. Öncesini bilmiyoruz. Ama Kurapika özellikle güçlünme süreci gösterilmiş bir karakter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık