Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Az önce HunterxHunter'ın animesini izledim bir kaç bölüm adamlar gerçekten şaheser yapmışlar ya müzikler enfes seslendirmeler harika. Özellikle dış sese bayılıyorum. HunterxHunter'ın dış sesi bile çöp piece'e milyon basar ya. Çok şükür bugün de HunterxHunter övüp çöp piece gömdüm:good:

Aslında yarım kalmış derken çok yavaş ilerliyor demek istemiştim kötü yazmışım şimdi düzeltim. Togashi'nin twitter hesabını buldum kendisi hangi sayıyı çizdiğini paylaşıyormuş. 414. Bölüme kadar paylaşım yapmış yani en az 14 bölüm çıkaracak umarım daha fazla çıkarır. Kara Kıta'yı çok merak ediyorum. Merak edenler için Togashi'nin twitter hesabı.

İnşallah gene karalayıp geçmemiştir, neyse zaten benim bu mangayı okumaya hiç tahammülüm yok animesi çıkarsa izlerim yoksa pass.

Az önce HunterxHunter'ın animesini izledim bir kaç bölüm adamlar gerçekten şaheser yapmışlar ya müzikler enfes seslendirmeler harika. Özellikle dış sese bayılıyorum. HunterxHunter'ın dış sesi bile çöp piece'e milyon basar ya. Çok şükür bugün de HunterxHunter övüp çöp piece gömdüm:good:
Öyle ama HXHninde manga okunmayacak kadar çirkin ve karışık, en azından One Piecein mangası hala göze zevk veriyor.

Meruem'in kıytırık bir bombaya ölmesini nasıl kabullendiniz de One Piece'den daha iyi olduğunu söylüyorsunuz şu serinin. Mangaka mızıkçılık yaptı, serinin büyüsünü bozdu orda. Serinin devamında aynı şeyi yapmayacağının garantisi var mı? Cidden bu bomba mevzusuna takılan kimse olmadı mı?

Meruem'in kıytırık bir bombaya ölmesini nasıl kabullendiniz de One Piece'den daha iyi olduğunu söylüyorsunuz şu serinin. Mangaka mızıkçılık yaptı, serinin büyüsünü bozdu orda. Serinin devamında aynı şeyi yapmayacağının garantisi var mı? Cidden bu bomba mevzusuna takılan kimse olmadı mı?
Bomba mevzusu o kadar hoşuma gitti ki anlatamam.İnsanlığın evriminin son noktası atom bombasıydı ve hihayeye cuk oturdu sırf o bomba olayı hxh’ı diğer mangalardan ayıran şey benim gözümde. Birde allah aşkına başka anime mi kalmadı kıyaslıycak da one piecele kıyaslıyorsunuz? Berserk falan deseniz anlarımda.

Bomba mevzusu o kadar hoşuma gitti ki anlatamam.İnsanlığın evriminin son noktası atom bombasıydı ve hihayeye cuk oturdu sırf o bomba olayı hxh’ı diğer mangalardan ayıran şey benim gözümde. Birde allah aşkına başka anime mi kalmadı kıyaslıycak da one piecele kıyaslıyorsunuz? Berserk falan deseniz anlarımda.
Meruem insanlığın evriminin son noktasına 1000 kere falan tur bindirmiş bir karakterdi, Mangaka kendi eliyle yüceltti karakteri o kadar, mükemmel varlık olarak gösterdi bize. Netero insanlığın sınırlanırı kat be kat aşmış olmasına rağmen adamın anca tozunu alabiliyordu. Gon gibi Nen men yemin her neyse o şekilde kendini patlatsa ona kabulüm var ama bomba ne?

El bombasına değil, atom bombasına ölüyor. Atom bombasını kıytırık olarak mı görüyorsun?

Atom bombasıyla bile ölmüyor.

Ki hadi öldü diyelim. OP sürekli karakterleri gücü yüceltilip sonra kısılan, hemen her arcta saçmalıklarla dolu olan bir seri.

Ben OP'u daha çok seviyorum ama bu tamamen seri ile kurduğum bağla ilgili. Yoksa bana göre hxh kıyaslanmayacak kadar önde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık