Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Greed island oyunu mütehassıs işiymiş, animede yoktu bu sahne diye hatırlıyorum yani en azından ben hatırlamıyorum. Binolt gibileri saymazsak mütehassıs çok başka harbiden, karakterlere ayrı bir hava katıyor kral hakiden daha büyük güç gösterisi gibi geliyor öyle olmasa da. Ging kendi yeteneğiyle mi yaptı acaba?

Greed island oyunu mütehassıs işiymiş, animede yoktu bu sahne diye hatırlıyorum yani en azından ben hatırlamıyorum. Binolt gibileri saymazsak mütehassıs çok başka harbiden, karakterlere ayrı bir hava katıyor kral hakiden daha büyük güç gösterisi gibi geliyor öyle olmasa da. Ging kendi yeteneğiyle mi yaptı acaba?
Renkli versiyondaki çeviri farklı ama viz'e göre şöyle yazıyor o kısımda. "Greed Island nen kullanıcıları tarafından yapılmış bir oyundur." Ortaklaşa yapılan bir oyun.

Ging bence salgıç, kopyaladığı tüm nen yetenekleri salgıç yetenekleri. Yani en azından salgıç olmaya yatkın. Salgıç ya da çoğaltan'dır. Ama salgıçtır bence. Mütehassıs da çıkabilir ama Gon çoğaltan, babası salgıç daha uyumlu bir durum. Mütehassıs olması için büyük bi neden yok şimdilik.

Renkli versiyondaki çeviri farklı ama viz'e göre şöyle yazıyor o kısımda. "Greed Island nen kullanıcıları tarafından yapılmış bir oyundur." Ortaklaşa yapılan bir oyun.

Ging bence salgıç, kopyaladığı tüm nen yetenekleri salgıç yetenekleri. Yani en azından salgıç olmaya yatkın. Salgıç ya da çoğaltan'dır. Ama salgıçtır bence. Mütehassıs da çıkabilir ama Gon çoğaltan, babası salgıç daha uyumlu bir durum. Mütehassıs olması için büyük bi neden yok şimdilik.
Yediği saldırıları kopyaladığından hep salgıçların denk gelmesi normal bence idareci ve efsuncuyu ne yapacak misal. O yetenek de Tserriednich'in geleceği görmesi gibi nen türünden bağımsız bir özelliktir bence. Çeviri konusunda dediğin doğru. Ging,derin ve aykırı bir tip mütehassıs gizemliliği yakışır diye düşündüm.
Gin'in mütehassıs olmasını istemem. Tek bir alanda aşkın bir seviyeye gelmiş olsa daha karizmatik olurdu.
Netero da gördük onu biraz, o da çoğaltandı yanlış hatırlamıyorsam. Tabi aşmış bir salgıç görmek de hoş olur Franklin ve Razor dışında kalburüstü salgıç görmedik galiba.

Mütehassısların olayı nedir yeteneklerinin sınırları nedir ucu çok açık. OP olmasını istediğim karakterleri OP yaparım bu konuda sınırlandırılmakla uğraşamam demiş resmen mangaka bu sınıfı tasarlarken.

Mangasını okumayanlar kesinlikle bakmasın. Animede en son kaldığınız yerden devam ettiyseniz bile bakmayınız. Çünkü birkaç farklılıklar vardı. Site hatası mı bilmem; ama güncellemede düzelttiler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık