Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Her intikam gerçekleşecek diye bir şey yok yahu. Büyük plot twist bekliyorum bu konuda.

Sen kendini ne sandın lan böcek deyip içinden geçmeli. Fakat gemide çok güçlenicek gibi aynı zamanda Kurapika.
Öyle olursa ben daha çok tatmin olurum. :D Bakalım... Sağlam bir dövüş olacak gibi ama. Yeni yeni şeyler görsek ikisinden de falan...

Her intikam gerçekleşecek diye bir şey yok yahu. Büyük plot twist bekliyorum bu konuda.

Sen kendini ne sandın lan böcek deyip içinden geçmeli. Fakat gemide çok güçlenicek gibi aynı zamanda Kurapika.
Katılıyorum, intikamı gerçekleşmemeli. Hayır, Meteor şehrine kadar uzanacak belki de bunun ucu, oradaki insanları da mı öldürecek Kurapika? Sanmıyorum. Sasuke gibi sığ intikam arzusu taşıyan birisi değil.

Kurapika ve Örümcekler takım bile olabilir. Prensler ve Mafya büyük güç. Çok tuhaf güçleri olan karakterler var, takım bile olabilir Kurapika ve Kuroro... Olmasını da isterim.

Feitan tek yemediği takdirde gül bombası gibi güneş salabilir mi acaba?
Emin olmasamda ona yakın bir şey salabilir gibi duruyor ama Gon Netero ve Meruem buna fırsat vermeyecektir. Tek tek olunca çok seri hallederler diye düşünüyorum. Toplu bir vs olursa örümcek takımı iş birliği ile çok zorlar hatta Meruem harici diğer ikisini yener diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık