Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

@Notanymore çeviriden dolayı öyle dedim. Yoksa ben de severim. Killua malına kızmışlığım vardır kızcağızı üzdüğünde. Kız dimi la bu.
Bilmem. Cinsiyetsiz bile olabilir. Ama eğer kızsa muhtemelen Alluka gibi bir kızdır herhalde.
Zoldyck çocuklarının kızlara benzeyip/kız gibi hissedip erkek olma gibi bir durumu var çünkü.

Elde bir veri yok ki Ai hakkında. :D Birisine bağımlı olduğunu biliyoruz. Tıpkı Nanika'nın Killua'ya bağımlı olması gibi. Cesetleri bile aynı. :D
Ceset?
Ai'in yaptığı cesetleri gördük mü ki?
Gerçi haklısın da. Ai da sevgi demek. Alluka ve Nanika, Killua'yı sevdikleri için muhtemelen istek şartını bypass geçip emir vermesine imkan sağlıyor olabilir bu sevgi.
De o zaman felaketlik bir şeyi kalmaz. Kimse kızdan bir şey istemez. Killua hep emir verir.

Killua ona sevgi göstermediği için kıskanıyordur. Killua için Hayalet takımına girmişti. :/ Çocuğa yazık.
Annesi için girmemiş miydi yahu? Bende annesini seviyordu gibi kalmış.

@William cutting o da mı erkekti yav. Ben Alluka'yı kız sanıyordum.
Evet kız.
Kalbi kız. Ama bedeni değil. :(

Ceset?
Ai'in yaptığı cesetleri gördük mü ki?
Gerçi haklısın da. Ai da sevgi demek. Alluka ve Nanika, Killua'yı sevdikleri için muhtemelen istek şartını bypass geçip emir vermesine imkan sağlıyor olabilir bu sevgi.
De o zaman felaketlik bir şeyi kalmaz. Kimse kızdan bir şey istemez. Killua hep emir verir.

Annesi için girmemiş miydi yahu? Bende annesini seviyordu gibi kalmış.
Musibetlerden bahsettikleri kısımda bahsediyorlardı az çok.

Kalluto ağabeyini geri getirmekten bahsediyordu. Büyük ihtimal Killua'dan bahsediyordur. Alluka'yı falan kıskanmasını düşünürsek. Altındaki neden bu olabilir.

Olm bunlar nasıl giyindiriyor çocukları?
Annesi bile erkek çıkabilir bu gidişle.
Anneleri ruh hastası bir kadın zaten. Normal karşılıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık