Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Hunter x Hunter'ın ilk filmi çıkmadan önce, Kurapika'nın çocukluğu ile ilgili iki sayılık mini bir seri çıkardı Togashi. Orada Kurta klanının köyünün yakınlarında yabancı bir kız zor duruma düşüyor ve Kurapika ile arkadaşı ona yardımcı oluyor. Kızın yanında da D. Hunter'ın kitabı vardı. O kitap Kara Kıta'yı betimliyor resmen ve Kurapika çok etkilenip dışarıdaki dünyayı görmek istiyor. O kız ile resimde Pariston ile konuşan ve onun Kara Kıta ekibinde yer alan kız aynı kişiymiş büyük ihtimalle. :D
Kurapika'nın geçmişini ve o kızı biliyorum. O yüzden örümceklerden nefret ediyorum ya. :of:

Sadece Pariston ve ekip olayını bilmiyordum.

Kara Kıta zorlu bir yer. Ortak demek yanlış tabir olur. Ancak birlikte çalışmak zorunda kalabilirler.

O resmin olayı ise; oradaki kadın Kurapika'nın köyüne yaralı halde geliyor. Yanlış hatırlamıyor isem o gittikten sonra köye saldırı oluyor. Ve cesetlerin üzerinden çıkan notta ise Meteor şehrinin mottosu var ''Ne verirseniz kabul edeceğiz, ama bizden çalmayın'' gibi bir şeydi. Kısacası sırf ''kızıl gözleri'' çok sevdiği için öldürmemiş olabilir Hayalet takımı. Başka politik bir neden olabilir altında.
Uvogin net bir şekilde patron gözleri beğendi, yaptık dediydi. Politik takılacak bir ekip diil onlar. Hele Kuroro birilerinden emir alıp falan...

O kadının ise Pariston olabileceğini düşünenler var. Benzedikleri için.

Yok, o kızın kendisi Pariston. :D Böyle bir teori vardı.

Aslında çok güzel detaylar var seride. Mesela bazıları Kimera'ların gelişmesini sağlayanın Beyond olduğunu düşünüyor. Hatta Kite, Kakin'li birisinden haber alıyor devasa bir karıncanın haberini. :D
Vay vay vay. Millet ne teoriler konuşuyormuş yahu...:hoo:

Ahaha ben de çok yanlış gelmişim bu sefer. @Notanymore
Olsun kardeş, ne olursan ol yine gel. :good:

Biliyorum. Ve bu kız Kill'i abisi olarak gördüğü için haliyle isteklerini yapar. Yapıyordu da..
İyi. En azından "şey"den kurtulduk.

Benim asıl anlamadığım; Alluka ile nasıl bir bağlantı kurdu bu? Yani belli. Karakıtaya ait. Muhtemelen oraya ulaşırsak bunu da göreceğiz.

Bir çeşit virüs ya da lanet ile mi geldi? Neden Alluka'yı seçti? Daha önce benzerleri var mıydı?
Nanika tam olarak nedir?

Benim asıl anlamadığım; Alluka ile nasıl bir bağlantı kurdu bu? Yani belli. Karakıtaya ait. Muhtemelen oraya ulaşırsak bunu da göreceğiz.

Bir çeşit virüs ya da lanet ile mi geldi? Neden Alluka'yı seçti? Daha önce benzerleri var mıydı?
Nanika tam olarak nedir?
Şey diye ben değil Killua diyor. Kızın adı var da ben mi söylemiyorum. Nanika şey demek değil mi?

Biz o meseleyi görmeden mangaka ölür ya. Çıkarmıyor adam.

Nanika tam olarak nedir?
Zigg Zoldyck ile gelmiştir. Kendisi Kara Kıtaya gitmişti. Ayrıca Nanika zaten 5 Musibetten birisi. Kesin gibi bir şey artık.

Nanika'nın yaptığı cesetler.

Burada ise açıklıyor kendisi. Cilt sayfasından olması gerekiyor bu.

Zigg Zoldyck ile gelmiştir. Kendisi Kara Kıtaya gitmişti. Ayrıca Nanika zaten 5 Musibetten birisi. Kesin gibi bir şey artık.

Nanika'nın yaptığı cesetler.

Burada ise açıklıyor kendisi. Cilt sayfasından olması gerekiyor bu.

Bu Zigg ne ayak anlamadım. Anladığım kadarıyla en yaşlıları bu galiba.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık