Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

“I thought I was cruel, but Togashi is flat-out evil. To build that kind of affinity for a kind-hearted character and then unceremoniously dispatch of him in that way is too awful for words. I simply stared at my monitor in disbelief for like two minutes as my manga-reading friends giggled and filmed me on their phones.”

"Zalimce olduğunu düşündüm, ama Togashi saf kötü. İyi kalpli bir karakter için bu kadar ilgi yaratıp ve sonrasında acımasızca ondan kurtulması sözlerle açıklanamayacak kadar acı. İnanamadım ve monitöre bakakaldım iki dakika boyunca, bu sırada manga okuyan arkadaşlarım kıs kıs gülüp, telefonlarıyla beni çekiyorlardı."

Kaynak ne kadar güvenilir bilmiyorum ama çevirisi böyle.

Birebir anladığımı söyleyemem Çeviriden baktım zaten. Ama Sanırım Gon'un öleceğini düşünmüş ve babasını göremeyecek Kurapika Leorio nasıl tepki verecek falan diyor ve benim kitaplarımın fanları da benim kitaplarımı okurken böyle hissediyor mu şeklinde bir şeyler yazmış galiba.

Son düzenleme:
Meruem ve Komugi öldüğünde ben daha çok üzülmüştüm. Açıkcası Gon'un ne öleceğine inandım ne de üzüldüm. Abartmış biraz da o.
Bence'de abartmış tabi doğruysa. Ama anlık zihninden geçenleri ifade etmiş olabilir.

Ana karakter sandığımız kişinin öldüğü de olabiliyor bazı serilerde spoiler vermeyelim şimdi : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık