Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Önceki sayfalarda gördüm gireyim dedim neye tıklasam indiriyor. Bende indirme sitesi sandım :D
Sitede sorun var sanırım. Bende de bugün öyle oldu normalde 350'den sonrasını ve geçen haftaki bölümü oradan okudum. Düzeltirler muhtemelen yakında : ))

Bu bölüm hayaletler tarafında bir gelişme yok sanırım. Neyse, Hanzo candır. :D
Pek spo düşmedi bu sefer. Umarım bir Hiso görürüz en azından : ))

Tüm bölümün çevirisini paylaşmışlar şurada:
https://www.reddit.com/r/HunterXHunter/comments/7uje0v/spoilers_hxh_chapter_372_translation/
Fakat böyle okumak pek tat vermediği için okumadım.
Bana da Hxh pek böyle bir şey ifade etmiyor. Beklemek de One Piece'ye göre çok zor gelmiyor. Nede olsa bir yerde takılır diye pek acelesi olmuyo sanırım insanın : ))
Bu sene Kara Kıtaya varacaklarını sanmıyorum. Hatta 3 cilt verse bile : ))

Bana da Hxh pek böyle bir şey ifade etmiyor. Beklemek de One Piece'ye göre çok zor gelmiyor. Nede olsa bir yerde takılır diye pek acelesi olmuyo sanırım insanın : ))
Bu sene Kara Kıtaya varacaklarını sanmıyorum. Hatta 3 cilt verse bile : ))
Böyle giderse hiç ara vermeden sayı çıkarsa bile varamazlar bu sene. Zodiaclar, hayaletler, mafya, kraliyet ailesi, hisoka... İşler çok karıştı. Nasıl bağlayacak kestiremiyorum. Fakat dediğin gibi yeni sayıyı beklemek One Piece kadar zor gelmiyor. Bölümler genelde heyecanlı bitmiyor ondan galiba.

Böyle giderse hiç ara vermeden sayı çıkarsa bile varamazlar bu sene. Zodiaclar, hayaletler, mafya, kraliyet ailesi, hisoka... İşler çok karıştı. Nasıl bağlayacak kestiremiyorum. Fakat dediğin gibi yeni sayıyı beklemek One Piece kadar zor gelmiyor. Bölümler genelde heyecanlı bitmiyor ondan galiba.
Aynen merak ettiğimiz şeyler olsa da bir sonraki bölümün ilk sayfası netleşecek şeyler değil. One Pİece'de de netleşmese bile son sayfada öyle bir hava veriliyor ki diğer sayı kıyamet kopacak diyorsun. Kopmuyor o ayrı : )) Ama HxH'de en azından ilk sayfalarda o gizemli saldırı olayının çözülmeyeceğini biliyoruz.

Togashi Keyakiyaza46 adlı idol grubunun hayranıymış. Hatta Budokan konserlerine çiçek yollamış. Bu grubun Silent Majority adlı bir şarkısı da varmış. Hunter x Hunter’da da bildiğiniz gibi aynı isimde bir nen yeteneği var. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık