Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

60 manga bölümü çıkarsa bu en fazla 30-40 anime bölümü eder. 30-40 bölüm için tekrar çekerler mi?
1999 yapımında Greed Island'ı falan ayrı olarak çıkarmışlar sanırım. Öyle bir şey olsa güzel olurdu bence.

Aman gelmesın ıyı gıdıyo bole :D Hxh cok guzel bı serı ama nedense su gon bır turlu sevemıyom :D neden bılmıyom berkide bu seriye gore yası cok kucuk gelıyo ondan olabılır ben mangaka olsam gon ve kıllua time skip ile büyütürdüm
:D
Yok ya buraya kadar izledik büyümelerini. Time skip olmasın bari her aşamalarını görmüş olalım.:D

Gon ile Killua işi yaş. Bu zamana kadar o ikisi üzerinde duruldu. Şimdi ise Kurapika ve Leorio üzerine durulacak.

Zodiaclar, Ging, Pariston, Beyond ve ekibi, 14 prens ve adamları, Hayalet Takımı ve Hisoka meselesi ve kara kıtanın ucu bucağı görünmeyen bilinmeyenleri ile dolu bir arc'ta, Gon ile Killua'ya yetecek bir yer yok.
Gerçi Alluka meselesinin de halledilmesi gerekiyor. Togashi, O konuyu nasıl ilerletecek merak ediyorum.

Kara kıta eğer biterse dediğiniz gibi HxH kara kıta diye çıkabilir seri olarak.

Ama tabi bu arc böyle kolay bitmez. Kafadan 100 bölümü vardır herhalde.

Yeni ciltte özel düzenlemeler yapılmış, seriyle alakadar olan editör arkadaş kim ise bu versiyonunu da es geçmemesini tavsiye ederim. Okuyucular için büyük jest olacaktır.

Örnek:

Jump Versiyonu:

Cilt Versiyonu:

http://www.pirateking.es/foro/hunte...por-panini-en-espana-t28534-255.html#p1084390
@hdbfresh de paylaşmıştı bir süre önce. İnsan bunlara baktıktan sonra Jump'da okuduklarımız taslak hali miydi diyor. :ehe: Özellikle Tserriednich'in oturduğu sayfayı çok güzel yapmış.

Gon tırt karakter. Olmasa da fark etmiyor benim için. Lakin Killua reyizi görememek fazlasıyla üzer beni. O tarafı ihmal etmese keşke.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık