Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

@Carpe Diem aslında ben beğenmiştim bölümü intikam adam avlama işleri bana göre güzel oluyor tabi 2 karakterin 2-3 sayfada harcanması biraz hızlı oldu ama yapcak bişi yok yinede iyiydi.

@Mystic07 Bu adam avlama işleri sonunda ölücek gibime geliyor bu sefer yada Mangaka yüceltecek mi Hisoka'yı bilmem ama dediğin gibi hisoka'yıda okuması iyi oluyor bunlar bitsede kara kıta gözükse

Yami

bölümü sevmeyen veya bu bölümden sonra seriden az'da olsa soğuyan varmı acaba?
Bir bölümle seriden soğumak mümkün değil. Tobi - Obitoda bile dayanmışlığım var.
Lakin Hisoka karakteri imajını benim gözümde bitirdi. Benim için o pedofili kendine has düşünce yapısı olan.
İnsan profili tamamen yıkıldı. Artık orjin gelmiyor.

Bir bölümle seriden soğumak mümkün değil. Tobi - Obitoda bile dayanmışlığım var.
Lakin Hisoka karakteri imajını benim gözümde bitirdi. Benim için o pedofili kendine has düşünce yapısı olan.
İnsan profili tamamen yıkıldı. Artık orjin gelmiyor.
İntikam arayışına girmesi nedenini bilmiyoruz gurur'u yıkıldığı içinmi acaba,ama dediğin gibi eski düşünce yapısına ters bencede.

Anlaşılan dolaylıda olsa Kurapika işini Hiskoka ya devretmiş ...Haberi olsa ne derdi merak ettim şimdi.
Ancak Hisoka çamura yatıyor.Seyirci olmasaydı yenerdim havasında ama yenilen pehlivan güreşe doymazmış onunki bu hesap ...Ayrıca Mangakanın Hisokayı öldürmeyeceği belliydi.Hisoka gibi bir karakter az bulunur... gerçek bir joker her şeye dahil et ..Ölecek olan biri varsa oda Chrollodur

"Hisoka çöp" diyenlerle dolar attık forum.
Ben bu vs'yi damdan düşer gibi vermesini seriye olan ilgiyi artırmak için olduğunu düşünüyorum. Sonuçta aradan yeni çıktı seri ve uzin zamandir beklenen vs yi birazcık gosterip Hisoka'ya daha yeterli degilsin imajı verip kara kitadan sonra işler. Çünkü orumceklerde gidecek falan yeni gelen bölümler de vs falan uzin bir süre olmayabilir olaylari kisileri açıklayıcı bölümler çiziyor genelde yeni arka giriş bölümü okdugu için ilgiyi artırmak için yapmış olabilir diye düşünüyom.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 8, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık