Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Şu seriyi o kadar geç keşfettim ki. Ama olsun yine de geç de olsa izlemiş olmak çok güzel.
Ana karakterin sürekli arcın ana kötüsünü teke tek dalıp yenmesi saçmalığından bizi kurtaran anime.

Baskın var baskın gibi. Saniyelerin ne kadar etki ettiğini arc başından beri vermişken burada onun uygulanışını görmek cidden feci zevk veriyor. Plan program hazırlanış uygulanış hatta Gon'un konsantre olduğunu göstererek doğaçlamaya başlaması:respect:. Kapıdan girerken biz geldik diye bağırarak baskın mı olur zaten?
O değil de, o kapanış ne güzel bir kapanıştır ya.

2011'de çıkan versiyonunu izleyip bitirmiştim yıllar önce.Yeni bir proje anime için yok diye biliyorum,mangadan kaçıncı bölüme denk geliyor bilen var mı?

2011'de çıkan versiyonunu izleyip bitirmiştim yıllar önce.Yeni bir proje anime için yok diye biliyorum,mangadan kaçıncı bölüme denk geliyor bilen var mı?
339 -340 falandı sanırım . Sonrasında 50 bölüm falan daha manga var. Ama mangalar mangakanın triplerinden dolayı çizim olarak çizmek istediğinde efsane çizmek istemediğinde saçma çizimlerle dolu.

99 versiyonundaki sahneleri görünce 2011'in o kadar da mükemmel olmadığını düşünmeye başladım. Gerçi muhtemelen FMA Brotherhood gibi ortak işlenen kısımları hızlıca geçtiler. Ama sadece bu da değil. 99 versiyonunda adamlar zamanın imkanlarına göre çok profesyonel bir işleniş yapmışlar. Özellikle yüze odaklanma, dolayısıyla duyguları yansıtma konusuna özellikle dikkat etmişler. Atmosfer de daha olması gerektiği gibi. İzleyince, ''Evet, Hunter x Hunter'ın olması gereken hali bu'' diyorum.
Birkaç sahne:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık