Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Baskın var baskın gibi. Saniyelerin ne kadar etki ettiğini arc başından beri vermişken burada onun uygulanışını görmek cidden feci zevk veriyor. Plan program hazırlanış uygulanış hatta Gon'un konsantre olduğunu göstererek doğaçlamaya başlaması:respect:. Kapıdan girerken biz geldik diye bağırarak baskın mı olur zaten?

Baskın var baskın gibi. Saniyelerin ne kadar etki ettiğini arc başından beri vermişken burada onun uygulanışını görmek cidden feci zevk veriyor. Plan program hazırlanış uygulanış hatta Gon'un konsantre olduğunu göstererek doğaçlamaya başlaması:respect:. Kapıdan girerken biz geldik diye bağırarak baskın mı olur zaten?
Aga be ne güzel seriydi ya. Arc'ı hatırlayınca üzüldüm şu an tekrar izlemeyeceğimiz için...

Ben geldim kapıyı aç Kaydooooooooo! :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık