Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Animenin eski versiyonunda sınav daha mı farklı..?
Ben ilk 13 bölüme falan bakmıştım.Sadece başında görünüyor Kite ve babasının hunter olduğunu söylüyor.Öyle de bir fark yok sonrasında benim izlediğim yere kadar.
Bir de ilk seride Maha Zoldyck gözüküyordu 10 büyük mafyayı avlarken İllumi ve Kalluto ile.

Kyubi dediğin de sanırım şu Yusuke'nin yanında gezen küçük şey.Sonradan dev gibi oluyordu.Ama ben öyle olduğuna inanmıyorum yine de.
Hie kısmı doğru geliyor sadece.Önceden yarattığı serideki göz gücünü Hxh'da Kurapika'ya vermiş.Yine de Kishi Yuu yuu hakusho'dan etkilenmiş olsa da gözler ve bijular üzerine bir kurulu serinin bunları çaldığını düşünmüyorum.O zaman Toriko da tamamen Hxh'dan etkilenerek ortaya çıkmış bir seri diyebiliriz.
Yusuke Değil kurama karakterinden bahsediyorum, yoko kurama'nın içinde de dokuz kuyruklu tilki var. Naruto gibi bazen o mod'a geçiyor.

Yusuke Değil kurama karakterinden bahsediyorum, yoko kurama'nın içinde de dokuz kuyruklu tilki var. Naruto gibi bazen o mod'a geçiyor.
Evet adı bile aynı :D
Yine de ben esinlense bile çalmak gibi bir şey düşünmüyorum.Serinin temeli canavarlar ve gözler üzerine kurulu.
Ayrıca Hie'nin gözü ile Sharingan,Rinnegan ve Byakugan'ın benzerliği de yok.Yine de Hie de siyah alev kullanıyordu ametarasuda da vardı.

Evet adı bile aynı :D
Yine de ben esinlense bile çalmak gibi bir şey düşünmüyorum.Serinin temeli canavarlar ve gözler üzerine kurulu.
Ayrıca Hie'nin gözü ile Sharingan,Rinnegan ve Byakugan'ın benzerliği de yok.Yine de Hie de siyah alev kullanıyordu ametarasuda da vardı.
Gözünün normal hali var, değişik formları var jagan form'da. Hem danzou, hem juubi oluyor, sasuke zaten bu karakterin aynısı.
https://www.google.com.tr/search?q=...HNI3XauuYgMAM&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=640&bih=279

Ayrıca Bleach'teki Kuchiki Byakuya'nın senbonzakura tekniğinin aynısını, daha önce yoko kurama kullanıyor yuu yuu hakusho'dan:D

148 bittiydi başladı mı veya yakın bir tarih var mı devamına noldu seri
Mangası sürekli uzun aralar veriyor ve bu yüzden devamı gelmiyor hikayenin, animesi şu an mangada devam etmekte olan konuya kadarki bütün arcları işledi zaten. Çok uzun süre devamı gelmez serinin filler olmazsa ya da ova falan çıkartırlar belki

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık