Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Hisoka genel olarak dövüşmekten zevk alan ve işim dalgasında olan biri, orada tam güç kullandığını düşündüysen sende benim Gözümden düştün:/
Sonrasında Gon olayları falanda vardı. Birde adamın yeteneğinide gördük ya.Yapışkan :(. Hani sağlamda bilemiyorum ,bi Chrollo Başgan etme herhalde.
Edit: Mop Akatsuki bundan arak olabilir ama.

Roronoa Zoro

Sonrasında Gon olayları falanda vardı. Birde adamın yeteneğinide gördük ya.Yapışkan :(. Hani sağlamda bilemiyorum ,bi Chrollo Başgan etme herhalde.
Gizli bir örgüt mantığında arak diyorsan, Hunter x Hunter'a sıra gelmeden nice seriler var. Clan mantığında arak diyorsan; Naruto 97 çıkışlı one-shot'ından itibaren clan üzerine kurulu.

Gizli bir örgüt mantığında arak diyorsan, Hunter x Hunter'a sıra gelmeden nice seriler var. Clan mantığında arak diyorsan; Naruto 97 çıkışlı one-shot'ından itibaren clan üzerine kurulu.
Bir yerde görmüştüm iki çete arasındaki benzerlikler çok fazla. Adamlar kıyas yapmıştı. Mantıklı geldi link bulursam atarım

Yapışkan yeteneklerinden birisi muhtemelen:/. HxH serisinde güçlü karekterler Bayağı önce öne sürülmüş ama bazı şeylerden dolayı yeteneklerini tam göstermediklerinin mesajını veriyor. Peki neden desen şimdi hepsini gösterse sona bir şey kalma.

Ayrıca Akatsuki olayına Çakma demek doğru değil bence. Her serinin birbirinden aşırdığı Şeyler olabilir ama bazı unsurlar vardır çakılamayacak kadar bariz ve oraya kimi koyarsan koy ister Nolan'ı koy ister Yeşilçam senaristlerini koy akıllarına gelebilir. Süper güçlü karizma adamlardan Oluşan süper güçlü gizli bir örgüt bunlardan biri. Bu Tür şeyleri orjinal yapan ise nasıl işlendikleri ve iki örgüt işlenme olarak farklılar

Bu serinin "Göz olayını Naruto bundan çalmış, şunu bunu çalmış" diyen ağır fanları var. Adamlara gidip bak Naruto şu tarihte çıkarmış bu bu tarihte çıkarmış deyince yav he he çekiyorlar bir de. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Zoro fanı gibi herifler.
Bilmeden konuşuyorlarmış. Sasuke'yi, Naruto göz olayını ve dokuz kuyruk kurama'yı hxh'den değil mangakanın yuu yuu hakusho adlı diğer eserinden bildiğin almıştır. İzleyince görür herkes zaten, wiki'lerin hepsinde de yazar.

Naruto'nun hxh'den aldığı bir şey var ama yinede tarihlere bakarsan, Eski versiyona göre bakarsak 1999 Hunter Exam arc'ı ile Naruto'nun Chunin Exam bildiğin aynı. Kurapika'nın ve Sasuke'nin göz olayı, Yuu yuu hakusho'daki Hiei'den ;)

Bilmeden konuşuyorlarmış. Sasuke'yi, Naruto göz olayını ve dokuz kuyruk kurama'yı hxh'den değil mangakanın yuu yuu hakusho adlı diğer eserinden bildiğin almıştır. İzleyince görür herkes zaten, wiki'lerin hepsinde de yazar.

Naruto'nun hxh'den aldığı bir şey var ama yinede tarihlere bakarsan, Eski versiyona göre bakarsak 1999 Hunter Exam arc'ı ile Naruto'nun Chunin Exam bildiğin aynı. Kurapika'nın ve Sasuke'nin göz olayı, Yuu yuu hakusho'daki Hiei'den ;)
Kyubi dediğin de sanırım şu Yusuke'nin yanında gezen küçük şey.Sonradan dev gibi oluyordu.Ama ben öyle olduğuna inanmıyorum yine de.
Hie kısmı doğru geliyor sadece.Önceden yarattığı serideki göz gücünü Hxh'da Kurapika'ya vermiş.Yine de Kishi Yuu yuu hakusho'dan etkilenmiş olsa da gözler ve bijular üzerine bir kurulu serinin bunları çaldığını düşünmüyorum.O zaman Toriko da tamamen Hxh'dan etkilenerek ortaya çıkmış bir seri diyebiliriz.

Animenin eski versiyonunda sınav daha mı farklı..?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık