Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Serinin ismi kötüleneceğine saf ve efsane bir seri kalması daha iyi.Şuan neresinden bakarsan bak mükemmel bir seri bunu fillerla mahvetmek yakışmaz :/

Bu ara sırasında bu Anime yapımcıları umarım güzel bir animeye başlarlar :D
Aynen filler cehennemi falan istemiyorum orjinal kalsın bu bari. One Piece'i alsalar :/

Alpamis

Aynen bölüm çok iyiydi:D Fakat Pariston ve Ging gerçekten şu an cemiyetin en akıllı avcılarıdır bence.Tabi Ging daha da ayrı bir şey çıkacak bu son bölümden de anlaşılıyor gibi :D

Aynen filler cehennemi falan istemiyorum orjinal kalsın bu bari. One Piece'i alsalar :/
La kimse alamaz bu One Piece, yapımcıları bırakmaz adamlar öyle yada izlettiriyor şu seriyi. Nasıl izlettiriyorlara girmiyorum kendimden biliyorum o kadar laf ediyoruz ama işte bir şekilde hafta içinde bi bakıyorum kendimi One Piece izlerken buluyorum:D

Bu Alluka'nın ''hay hay'' demesi bana çok hoş geliyor yahu:D Tipte süper oluyor o foruma geçince keşke hep öyle kalsa

Avcılık mantıkları benziyor.İkiside takıntılı adamlar..Birisi uğraştırmayı seviyor diğeri uğraşmayı..
bölümü şimdi bitirdim de bu Pariston Avcılık'a gerçekten hizmet edecekse çok büyük adam :D

ayrıca bölüm süperdi. tadına doyamadım. anime bitecek mi dediniz ?

Unknown

bölümü şimdi bitirdim de bu Pariston Avcılık'a gerçekten hizmet edecekse çok büyük adam :D

ayrıca bölüm süperdi. tadına doyamadım. anime bitecek mi dediniz ?
Aynen 3 bölüm civarında bitecek diyorlar..En iyisi de bu bence tekrar başladığında fillersız efsanevi şekilde devam eder..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık