Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Rise and Shine

Bu animeye 5.Bölümde bırakmıştım ama bıraktığıma pişman olacakmışım gibi geliyor tekrardan başlayacağım.

Pouf'un duvara yapıştığı sahne favorim. :D
Sonra hepsini dövüyor da Pitou '' artık hepimiz kraldan dayak yemiş olduk'' deyip gülüyor ya orada koptum ben :D
Karınca arkı gereğinden fazla uzatılmış bir arktı. Bazen karakterlerin sesini duymaz oluyorsun anlatıcı yüzünden. Bazı zamanlarda duyguları açıklaması güzel ama her şeyi de anlamıyor değiliz ki arkadaş.
Sen de benim gibi anlatıcının iki de bir araya girip bir şeyleri anlatmasına gıcık olmuşsun hele de vs'nin ortasında :D

Bu animeye 5.Bölümde bırakmıştım ama bıraktığıma pişman olacakmışım gibi geliyor tekrardan başlayacağım.
Ben de bırakmıştım karakterler çocuk gibi gelmişti ama sonradan burada yorumları görünce izlemeye başladım ve beğendim :)
Linç is coming. :/
Ben de öyleydim başta beğenmedim sonradan devamını izleyince hoşuma gitti :)

Sonra hepsini dövüyor da Pitou '' artık hepimiz kraldan dayak yemiş olduk'' deyip gülüyor ya orada koptum ben :D

Sen de benim gibi anlatıcının iki de bir araya girip bir şeyleri anlatmasına gıcık olmuşsun hele de vs'nin ortasında :D

Ben de bırakmıştım karakterler çocuk gibi gelmişti ama sonradan burada yorumları görünce izlemeye başladım ve beğendim :)

Ben de öyleydim başta beğenmedim sonradan devamını izleyince hoşuma gitti :)
"artık hepimiz kraldan dayak yemiş olduk''

Favori sahnelerimden.

kör topal

Hiçbir alakası yok. Adam nen konusunda tam bir dahi olduğu için fiziksel olarak saldırıya uğradığı nen yeteneklerini taklit edebiliyor. Örneğin Gon'un jajanken'inin aynısını hemen o da yapabilir çünkü çok basit bir yetenek ama Killua'nın yeteneğini taklit edemez. Çünkü Killua küçüklüğünden beri elektriğe maruz kaldığı için öyle bir nen yeteneğini kullanabiliyor.
Böyle daha bir sürü de örnekler verilebilir.
Sonuç olarak ona özel bir şey değil mi? Dahi olması sebebiyle taklit etmesi bir yetenek değil mi? adam kendisi diyor benim yeteneğim taklit diye sen diyorsun o bir yetenek değil :D.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık