Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Bu yemin olayında Netero'nun güçten düşeceği nerede geçti? Yemin olayı zaman bükülmesi gibi bir olay değil. Yemin olayında sunduğun şey çok önemli. Mesela Gon 'Artık hiçbir şey umrumda değil. Ne olursa olsun.' diyor. Bunun sonucunda her şeyden vaz geçtiği için o duruma gelebiliyor.
Kurapika'da ise sadece Hayalet Takıma karşı kullanacağı ve bunun sonucunda sadece 1 tane gücü onlara etkili olduğundan Gon kadar mutlak bir güç almadı. Bir de Kurapika'nın özel göz gücü sayesinde böule güçlenmiş oldu.
Bleach ile karşılaşmasında ise sadece İchigo o kadar büyük bir güç kazandı. Ama bu yemin olayı herkes için geçerli. Hatta ben Hxh'ın en fazla Greed Island kısımlarını seviyorum. Çünkü güçlenişleri diğer serilerdeki gibi oldu bittiye değil düzgünce açıklanarak gitti. Tamam Db benzeri eğitim vardı ama ko,gyo,ken gibi bir sürü şeyi çok güzel işledi bence.

106.bölümdeyim.Beğendim gayet güzel bi seri.İllumi,Hisoka,Feitan,Killua 10 numara karakterler.
Saydığın karakterleri ben de çok severim. Güç dengesini anladıysan zamanında, nen olayı falan gerisi akıp gidiyor zaten. Seriyi bitirince yorumunu alırım yine. Sonuna karşı beklentiye girme, yarım bitti seri malum.

Kuropika nasıl bi power up almış arkadaş adam mütehassısa dönüşüyor her nende usta ve her nene özgü zincir yapmış bugunu bulmuş bence hisokayı alır :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık