Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hulk vs Superman

Süpermene ne kadar tanrısal bir güc vermiş olsalar da o kadar bir acıgı var kripton en azında diger kahramanların acıkları olmasına ragmen süpermen gibi degil.

Aç wikiyi oku superman ilk zamanlarda uçamıyomuş ve bazı güçleri o zaman yokmuş sonradan eklemişler.
Başlangıçta böyle olmadığını biliyorum. Demek istediğim Superman böyle doğdudan ziyade 1933'ten beri var. Ben de çok güçlü/yenilmez bir kahraman yaparım diyen çoktur. DC de yayınlansın alalım değerlendirmeye. 1933'ten bugüne eklemeler ve eksiltmelerle Superman var.

Filmlerini çok seviyorum :D

2003 De öyle iyi değildi

2008 De çok iyi oldu çok gerçekçi

2012 de bozdular hiç sevmedim ama 2003'e göre iyi yinede.

Allah aşkına şu çizgi roman alemi ne karma karışıktır arkadaş :D Valla başlamak istiyorum ama karman çorman belli bişey yok :D
Bide şu çizgi roman aleminde her önüne ayar verebilecek bire bir vs de asla yere yatmicak bir adam var mı acaba bunu merak ediyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam Marvel evreninin en güçlüsü Sentry kabul ediliyor Resmi olarak. Kozmik güçler falan yalan karşısında. Ek olarak HULKUn WWH versiyonun eline veren bir Zebani Dr. Strange var. Yani bu konu kapatılmalı bence.

Sylar

Hulk'ı severim ama zıpırmen dedim ben, bir de hayalet sürücü ne kadar güçlü, hulkı yenmiş sanırım?

Dr. Manhattan bir yere dahil mi beyler? Bildiğim kadarıyla tek hareketle adamı parçalıyor.
DC'ye bağlı o karakter ama en güçlüsü değil.

Hulk'ı severim ama zıpırmen dedim ben, bir de hayalet sürücü ne kadar güçlü, hulkı yenmiş sanırım?
Evet normalde Ghost Rider tek atar hulka ama Wwh serisinde hulk'u haklı bulduğu için geri dönüyor. Yoksa hulku oraya gömecekti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık