Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hulk vs Superman

2 hafta manga olmadığına göre forumu oyalayacak bişeler lazım :D
Evet gençler sorumuz basit. Marvel'ın en güçlü karakteri mi yoksa DC'nin en güçlü karakteri mi alır?

Karakterleri tanımayan mağara adamları için:
Hulk:
Türkçe ismiyle Yeşil Dev'dir. Babası çocukken üzerinde çeşitli bağışıklık deneyleri yapmış ve kendini yenileme yeteneği üstün olan canlıların DNA'larını Bruce Banner'a ekleyerek onun radyasyona bağışıklı olmasını sağlamıştır. Bruce Banner büyüyüp babası gibi bir bilim adamı olunca Captain America gibi süper asker deneyleri yapması için hükümet tarafından kandırılmıştır ve ona radyasyon kalkanı yaptığı söylenmiştir. Bruce Banner(BB) deney sırasında bir hata sonucu yüksek miktarda radyasyona maruz kalmıştır ve artık nabzı 200'ü geçtiğinde yeşil bir deve dönüşür.
Yetenekleri:
En derin yaralarının bile saniyeler içinde iyileşmesi.
Sinirlendikçe irileşip güçenmesi.
Aşırı dayanıklık.
Zayıflıkları:
Küçük ve hızlı düşmanlar(Genelde bu tür düşmanları tek tek değilde yere sertçe vurup şok dalgaları oluşturarak tamamından kurtulur)

Superman:
Türkçe ismiyle Süpermen'dir(Büyük bi yaratıcılık örneği :D ) Aslında bu karakteri anlatmaya gerek yok çünkü ilk yapılan Süper Kahraman olduğu için yapımcının aklına ne özellik geldiyse dayamış karaktere:
Süper güç
Süper dayanıklılık
Duvarların arkasını görme
Güneş kadar yüksek ısıda gözlerden lazer çıkarma
Hipnotize etme
vs vs..

-Dövüş kuralları: Süpermen Hulk ne kadar yükseğe zıplayabilirse o kadar yüksek uçabilir. Uzaktan saldırıp kaçmak yok.
-Hulk The Incredible Hulk filminin sonunda kendini kontrol etmeyi öğrendiği için aptal kas yığını olarak değil de normal zekasını kullanabilecek.
-Süpermen Hulk'u kaldırıp uzaya fırlatmayacak.
-Lazerlerini veya Hulk'un kullanamadığı diğer özellikleri kullanamayacak.

Bu kuralları koymamın sebebi üstte de dediğim gibi Süpermen ilk Süper Kahraman olduğu için yapımcının aklına gelen her güzel özelliği koyması. Süpermen Hulk'dan bariz bi şekilde üstün zaten. O yüzden dövüşü ikisinin de en iyi olduğu ortak konularda olacak şekilde değerlendirin. Oda güç ve dayanıklılık. Hadi kolay gelsin.
Not: Benim tahminim beraberlik.

Bugün Avangers assambleyi izliyordum Hyperionla vs leri vardı. Hyperion hepsini eziyordu açıkcası Hulkun şansı yok. Hyperion ne alaka dersen bu konulara pek vâkıf olmasamda Marvelin süpermeni sanırım.

ya bu çizgiromanlarla ilgilenen arkadaşlara sormak istediğim bir şey var: Atıyorum örümcek adamın 700. sayısı çıkacaktı en son onların tamamını nerden okuyabilirm yada indirebilirim? Sadece örümcek adam değil tabi bütün karakterlerinkini okumayı isterim en çok demir adamla hulku istiyorum var mı bilen?

Superman i bu kadar kısıtlamasaydın kazanırdıda maşşallah adama bi tek nefes alma hakkı vermişsin beraberlik diyorum
-bu arada yine bölüm çıkmayan bir haftada böyle bir konu açılmış tartışılmıştı hatırladığım kadarıyla-

Rhinkilas

Dövüş kurallarına bakarsak Süpermen'imizi Hulk'un seviyesine indirmişsin.Bu dövüş kurallarıyla berabere biter.Ama Süpermen full güç kullanırsa o ''Güneş ısısındaki lazerle'' Hulk'u kuzu çevirme yapar. :)

Yeşil başkan alır. Adam kızdıkça güçleniyor güçlendikçe kızıyor böyle bir döngüde önü açık :D

ya bu çizgiromanlarla ilgilenen arkadaşlara sormak istediğim bir şey var: Atıyorum örümcek adamın 700. sayısı çıkacaktı en son onların tamamını nerden okuyabilirm yada indirebilirim? Sadece örümcek adam değil tabi bütün karakterlerinkini okumayı isterim en çok demir adamla hulku istiyorum var mı bilen?
Hocam yanılıyor olabilirim ama cizgi diyarı sitesinde olması lazım.Çizgiroman bölümüne hic tıklamadım bu yüzden yanılıyor olabilirim.
Ama olması lazım bir bak istersen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık