Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    90
Yaşın tutmuyor senin :bilmem:
evet o yüzden anca izleyip bitirdim (2 yıldır bu anı bekliyodum :D)
şimdi de bikaç gün 2. sezon bekleme vakti

velaryonlar kimi tutarsa onları destekliyorum prenses rhaenys başta olmak üzere tüm sülaleye hayranım sanırım
alicent bence çok da kötü bir karakter değil sadece babasının buyruğundan kopamamış ve oğullarını yetiştirememiş bir anne. üstelik viserysin sözlerini de yanlış anlıyor kasti olarak oğlunu tahta oturtmaya çalışmıyor, yemekte rhaenyraya bağlı olduğunu söylemesi çok hoştu bence. aegonu yolda görsem öldürürüm cani, sapık. aemond da aynı şekil bi gözünü de ben alcam. otto... tüm dizi herife küfür ettim sanırım
larysi little finger gibi sanmıştım gerçek bir hayal kırıklığı oldu benim için. alicentle olan sahnede koptum ilk anlamadım sonra jeton düştü çok kötüydü.
dizi genelinde doğum sahneleri aşırı travmatikti hele rhaenyranın çocuğu düşürdüğü sahnede tüylerim diken diken oldu. laenanın kendini yaktırdığı sahne de bence dizideki en etkileyici sahnelerden biriydi
daemona niye herkes hayran anlayamadım pisliğin teki ama izlemesi en zevkli sahneler de hep onun oldu. bir sonraki adımını en çok merak ettiğim kişi.
ve ejderhalar.... aaaaa

siyahları tutuyoruz bakalım
bu arada sir harwin:utan:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık