Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    90
Kaçak yollarla bulup izledim bir şekilde, ilk bölüme göre sakindi son sahneye kadar, kitapla alakalım yok ama son sahnede bir korku bir gelirim hissedilmesi gerekirken, çok üstün körü olmuş. Belki cani diyeceksiniz ama en azından o sahneden bir kesit görülebilirdi. Ya da gölgelerden bir şeyler. İğrenç bir sahneden tiksinmemiz lazımdı. Ama bir kaç kesilme sahnesi duyduk.

Bu seriyi izlerken kendi hakkımda bir şeyden emin oldum. Yazarların kendi "iyi ve kötü"lerini tanımlayıp bunu bize "doğru" olarak yedirmeye çalışması beni gerçekten ayar ediyor. Hadi oradan lan diyip "kötü" olarak resmetmeye çalıştığı tarafa empati yapıyorum ve oranın neden "kötü" olmadığını kafamda tartmaya başlıyorum. Bu seride karakterler daha gri ancak açık bir şekilde yeşil tarafın hataları gözümüze gözümüze sokulurken :fool: siyahların yaptıkları kestirip atılıyor. Yeşiller başlarına gelen her şeyi hak ediyor ve ne yapsalar cezasını da çekiyor ancak siyahlar bir hata yaptığında yazarlar olur öyle diyormuş gibi hissettiriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık