Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    91
Bu adam tam bir Targeryan havası veriyor bana. Abisi sünepe zaten 6. bölümden belliydi. :D
Velet rüştünü ispatladı. Önce canını ortaya koyup sidikli haliyle ejderha hacıladı ardından 1 vs 4 attı galip geldi üstüne tatava yapmayın dövüştük bitti adil bir kavgaydı dedi. Zaman atlaması sonrası varoşların mvpsi olur bu çocuk ejderhasıyla birlikte. Ama benim gözümde sonuç bu bölüm netleşti. Siyahlar aşırı güçlü, Rheanyra - Daemon ortaklığı feci harcayacak bunları. (Kitapçılar herhangi bir imada bulunmasın)

Velet rüştünü ispatladı. Önce canını ortaya koyup sidikli haliyle ejderha hacıladı ardından 1 vs 4 attı galip geldi üstüne tatava yapmayın dövüştük bitti adil bir kavgaydı dedi. Zaman atlaması sonrası varoşların mvpsi olur bu çocuk ejderhasıyla birlikte. Ama benim gözümde sonuç bu bölüm netleşti. Siyahlar aşırı güçlü, Rheanyra - Daemon ortaklığı feci harcayacak bunları. (Kitapçılar herhangi bir imada bulunmasın)
Hangi ejderhayı aldı Vhagar mı? Onu aldıysa yakışır reise geçen ki bölüm ejderham yok hüüüü diyordu belliyi sanki sjdfhsdjf

Hangi ejderhayı aldı Vhagar mı? Onu aldıysa yakışır reise geçen ki bölüm ejderham yok hüüüü diyordu belliyi sanki sjdfhsdjf
Olum bölümü izlemeden niye dadanıyorsun bu konuya lan spoiler verdik ayak üstü sana da : / Onu hacılıyor evet ama tam bir beton yetmez vakası hacılama şekli. Saygı duydum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık