Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    98
Şahane bir bölüm daha. Daemon'un dengesiz ruh hali çok iyi yansıtılıyor.

Criston Cole, tek gecelik heves yapılmanın acısını çıkarır mı dersiniz? :)
Bence Daemon dengesiz olduğu için geri çekmedi kendini. En baştan beri Otto'nun onları izlettiğini biliyordu, kralın da bu şekilde tepki vereceğini biliyordu ve Otto'nun sonunu hazırlamış oldu. Kral kenara çektiğinde itiraz bile etmedi, direkt beraber olduk dedi ki benim gördüğüm kadarıyla öpüşmekten öteye gitmedi. Hızını alamayan Prenses oldu. Daemon için dedikodunun çıkması bile yeterli oldu, Otto makamından oldu. Prensesi alamadı gerçi. Otto, Tywin olacak derken Ned oldu tek bölümde.

Bu arada benim gibi açılışa anlam veremeyen veya mantıksız bulanlar için bir inceleme videosu gördüm. Açılışta Fatih Aegon'dan başlayarak kanla hanenin dallanıp budaklanması anlatılıyormuş, güzel detay olmuş.

Karaktersiz çakma khalesi çok kuruldum. Otto'ya kumpas gebersin bir şekilde. Tam fahişe ya babasına da vasıfsız basiretsiz diyorduk herşeyden haberi var boşa kral olmamış. Zaten oyuncusu da değişiyor herhalde tam çirkef tipi var yenisinde de. Otto'nun kızı kendini kesecek görev uğrana kederden ölcek. Herhalde ikinci yarıda bu kızla kraliçe arasında da olaylar olaylar. Güzel bölümdü sevişme sahneleri dandikti fazla muzikli gotta genelde boyle olmuyordu daha sahici duruyordu zaten gereksiz uzundu bütün kerhaneyi gezdik anasını satayım anladık bitmedi bir türlü sekans.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık