Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    98
Bölüm sonunda Daemon'un öldürmeye gittiği adamda Stone Men'lerin hastalığından mı var?

Öyleyse eğer bu hastalık dokunarak bulaşmıyor muydu sanki ben mi yanlış hatırlıyorum?

Daemon herifin yarısını eline almış geliyordu ve suratı da kan içindeydi, bu hastalık Daemon'a da bulaşmasın şimdi?

Haklısın bu konuda spoiler içine koysan bile gerek yok. Kitaplarla ilgili bir konu açılabilir.
Kitaplarla ilgili konu var zaten.

Bu arada Fire and Blood'ı okumayı düşünüyorum ama çevirisi çok kötü diyorlar. Bir bilgisi olan var mı? :/

Bölüm sonunda Daemon'un öldürmeye gittiği adamda Stone Men'lerin hastalığından mı var?

Öyleyse eğer bu hastalık dokunarak bulaşmıyor muydu sanki ben mi yanlış hatırlıyorum?

Daemon herifin yarısını eline almış geliyordu ve suratı da kan içindeydi, bu hastalık Daemon'a da bulaşmasın şimdi?
Sanki ateş yanığı gördüm ben, muhtemelen ejderhanın biri közleyecekken son anda yırtmış biri gibi düşünmüştüm.

Kitaplarla ilgili konu var zaten.

Bu arada Fire and Blood'ı okumayı düşünüyorum ama çevirisi çok kötü diyorlar. Bir bilgisi olan var mı? :/
Diğer kitaplar ne kadar kötüyse o kadar kötü.Hatalar falan var ama serinin diğer kitaplarından daha fazla değil.

Sanki ateş yanığı gördüm ben, muhtemelen ejderhanın biri közleyecekken son anda yırtmış biri gibi düşünmüştüm.
Bir önceki bölümün sonunda da maske ve yaralar vardı suratında, Daemon vs. gelip ejderhaları ile ortalığı ateşe vermeden evvel yani.
He bunun da öncesinde bir şey olduysa bilmiyorum, Velaryon'lar ejderhaları ile yaktıysa eğer dediğin gibi olabilir.

Ok sahnelerini saymazsak çok iyi bölüm. Krala gerçekten üzüldüm, o tek başına oturduğu sahne falan salondaki herkes leşinden bir parça koparmak istiyor gibi. Sonraki bölüm ortalık karışmaya başlayacak gibi.

Bir önceki bölümün sonunda da maske ve yaralar vardı suratında, Daemon vs. gelip ejderhaları ile ortalığı ateşe vermeden evvel yani.
He bunun da öncesinde bir şey olduysa bilmiyorum, Velaryon'lar ejderhaları ile yaktıysa eğer dediğin gibi olabilir.
evet şimdi baktım dediğin gibiymiş, yanıktan daha farklı birşey gibi duruyor.

Bir ara witcher 2 oynuyorum sandım o ne sahnedir mübarek :D Baya benziyordu hem sahne hem daemon. Politika konusunda rhaenyra gibiyim laf dalaşına gerek yok sapla geç. Visery yi ne krala ne targeryana benzettim amma adam tek kalmış hem kendi içinde hem ailevi hem krallıkla uğraşıyor. Zor iş ki güzel gösterdiler bu bölüm.sahte alageyik ile kralı eğlediler gerçeği kızına selam çaktı. O mevzudan bir şey çıkar mı ki ejderlerden önce simge oydu dendi bana mesaj sahnesi gibi geldi de bilemedim. Dizi gayet güzel her konuda dozunda ilerliyor...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık