Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    98
Vhagar'ın sinsi saldırısı vs Ölülere saldıran dothrakiler

Mantıksızlık olarak değerlendiriyoruz xD
Dothrakilerle kimse kapışamaz ya. Karşından karanlık sis geliyor ve sen at üstünde sadece koşuyorsun xD Aşırı malcaydı o savaş. Minik reis tyrionu canlandıran peter de dalga geçmişti. Adam ölüleri kaldırıyor bizi saklanalım diye koydukları yer mezarlık xD Vhagar da en başından 2v1 yapsa ateşle hem kralı hem prensesi yaksa olay bitecek ki kitapta olan bu sanırım. İlk düştüğü halde kalkıp gizlenen vhagarı göremeyen prenses ölmeyi hak etmiş diyelim o vakit...

Dothrakilerle kimse kapışamaz ya. Karşından karanlık sis geliyor ve sen at üstünde sadece koşuyorsun xD Aşırı malcaydı o savaş. Minik reis tyrionu canlandıran peter de dalga geçmişti. Adam ölüleri kaldırıyor bizi saklanalım diye koydukları yer mezarlık xD Vhagar da en başından 2v1 yapsa ateşle hem kralı hem prensesi yaksa olay bitecek ki kitapta olan bu sanırım. İlk düştüğü halde kalkıp gizlenen vhagarı göremeyen prenses ölmeyi hak etmiş diyelim o vakit...
Kralın savaşa dahil edilmesi mantıklı bir hamle değil bana kalırsa. O yüzden bu kısmı dizide daha iyi işlediklerini düşünüyorum. Daemon ın hemen gitmemesi de dizi içinde tutarlı. Vhagar'ın kalkıp gizlenmesi konusunda katılıyorum tabi hdfjfjsj

Kralın savaşa dahil edilmesi mantıklı bir hamle değil bana kalırsa. O yüzden bu kısmı dizide daha iyi işlediklerini düşünüyorum. Daemon ın hemen gitmemesi de dizi içinde tutarlı. Vhagar'ın kalkıp gizlenmesi konusunda katılıyorum tabi hdfjfjsj
Kralın aciz işlevsiz hissedip gitmesi, daemonun beklemesi bunlar güzel sorun yok lakin ki o boyutta canlının ceee diye çıkması olmadı. Üstüne ilk düşüp kalkan o prenses yere inmedi hiç.

Kralın aciz işlevsiz hissedip gitmesi, daemonun beklemesi bunlar güzel sorun yok lakin ki o boyutta canlının ceee diye çıkması olmadı. Üstüne ilk düşüp kalkan o prenses yere inmedi hiç.
Sondaki cee olayın bi şey dediğim yok ya, orda sıvamişlar fjfjjfsk genel olarak ejderha dövüşlerini iyi kurtarmışlar diye düşünürken böyle bir sahnenin yapılması daha da göze batmış. Umarım akıllanırlar da ilerdeki savaşlarda bu tarz bir durum yaşanmaz.

Zaten One Piece kötü gidiyor sen de üstüne tuz biber oldun.İkinci sezon,iki yıl ara olmasına rağmen iyi seviyede bile değil.Yesiller ve Siyahlar,tarafını seç şeklinde yapılan pazarlama sonucunda senaristler de mecbur ne şiş yansın ne kebab diyor.Zaten onlara kalsa Dance of the Dragons yanlış anlaşılmadan çıkmış ve biz de bundan bir hayat dersi çıkarırız: İletisim eksikliğinin ejderhalar ve büyülerin olduğu bir evrende bile ne kadar önemli olduğu hatta çok büyük bir savaşa bile sebebiyet olabileceği hakkında!!!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık