Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    91
Ejderhaları ete boğmaları lazım. Sakat kertenkele gibi geziyorlar ortalıkta daha kudretli olmalılar. İlk bölümün sonlarında havalanan ejder tam bir çirozdu. Got'dakiler azman gibiydi bunların yanında
Oradakiler biraz free takılıyordu bunlar ehlileşmiş olduğu için önüne ne kadar koyuyorsan o kadar yiyor galiba. :D Viserion'un fat olmasından dolayı kolayca öldüğünü düşünebilirim. :D

En güçlü dönemindeki Targaryen hanesinin ejderlerinden hayvan gibi kudret beklerdim ben. İnşallah daha gözükecek olan azman modelleri vardır.
Oradakiler biraz free takılıyordu bunlar ehlileşmiş olduğu için önüne ne kadar koyuyorsan o kadar yiyor galiba. :D Viserion'un fat olmasından dolayı kolayca öldüğünü düşünebilirim. :D
Bu ejder ailesini de hiç sevmem zaten hile açmışlar, ejderha nedir lan :oleyo2:

Vhagar mıydı neydi o baya büyük zaten ama ne zaman görürüz onu bilemenko. Çok fazla ejdere doyacağız zaten merak etme. :D
Onu gördük zaten, cenazeyi yakan o değil miydi.

İlk bölümden başlarım birazdan. Pazar günlerinin vazgeçilmeziydi ya got. İnş onun gibi olur. S.Peker bi ara pazarımızı şenlendirdi kısa sürdü :D

Bizim çakma Rhaegar'ın ejderyası aralarındaki en büyüğüydü o da Vhagar diye hatırlıyorum. İsmini karıştırıyor olabilirim baya oldu çünkü okuyalı :D
2. yada 3. sezonla beraber olaylara girerler diye düşünüyorum. Büyük bütçe gelmesi lazım diziye düzgün bir şeyler yapabilmeleri için.
Müge Anlı hanesini ben de sevmem ama ejderhalar karizmatik 23 Nisan süsü asya ejderlerinden sonra bunları görmek iyi geliyor
Asya ejderi ne ya küfür gibi.

Gerçi bak ne diyeceğim sana @kekomancer ve @Historia Asya Ejderlerini seviyorlardır :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık