Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    91
İlk bölüm beni pek açmadı. Daha derli toplu bir pilot yapabilirlerdi. Bir yerden sonra tüm karakterler biribirne giriyor, kimin ne yaptığı anlaşılmıyor. Karakter motivasyonlarını iyi verirler umarımç

Valeryon Hanesi'ni komple zenci yapacaklar sanırım. Kitapta bembeyaz tene sahip olmak hanenin temel özelliklerinden biriydi. Dizide ise siyah ten beyaz saç kombosu olacak anlaşılan.

Valeryon Hanesi'ni komple zenci yapacaklar sanırım. Kitapta bembeyaz tene sahip olmak hanenin temel özelliklerinden biriydi. Dizide ise siyah ten beyaz saç kombosu olacak anlaşılan.
Pes 04 - 05 falan oynarken bütün özelliklerini en yükseğe çektiğim fantezi bir oyuncu yapardım. Aynı bu dizideki valeryonlar gibi uzun beyaz örgülü saç siyah ten şeklinde ayarlardım afrikanın bağlarından kopmuş çılgın bir zenci misali. Izdırap gibi çökerdim rakiplere aklıma o günler geldi.

Pes 04 - 05 falan oynarken bütün özelliklerini en yükseğe çektiğim fantezi bir oyuncu yapardım. Aynı bu dizideki valeryonlar gibi uzun beyaz örgülü saç siyah ten şeklinde ayarlardım afrikanın bağlarından kopmuş çılgın bir zenci misali. Izdırap gibi çökerdim rakiplere aklıma o günler geldi.
Onlar berbat duruyor ki o zenci oyuncu. Yani ne gerek var ki böyle bir şey yapıyorlar. Tüm siyahileri temsil etmiş mi oldu şimdi?

Beyaz saçı değiştiremezler. Hikaye açısından önemli bir unsur olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık