Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    91
Dizinin başına baktım, bayağı gideri var bence. Takip edilir.

Diziyi ve seriyi iyi takip eden birinin analizleri için.
Gerçi daha yeni bölüm için yorum yapmadı ama GoT döneminde yapardı.

Dizi başlamadan önceki yazıları.

Game of Thrones analizlerini ilgili konuya bırakmıştım yanlış hatırlamıyorsam. Kendisi seriyi çok iyi bilen ve önde gelen teoriler ve spekülasyonları takip eden bir asoiaf fanıdır, bölüm yorumlarını takip etmekte fayda var.

Dizinin başına baktım, bayağı gideri var bence. Takip edilir.

Diziyi ve seriyi iyi takip eden birinin analizleri için.
Gerçi daha yeni bölüm için yorum yapmadı ama GoT döneminde yapardı.

Dizi başlamadan önceki yazıları.

Game of Thrones analizlerini ilgili konuya bırakmıştım yanlış hatırlamıyorsam. Kendisi seriyi çok iyi bilen ve önde gelen teoriler ve spekülasyonları takip eden bir asoiaf fanıdır, bölüm yorumlarını takip etmekte fayda var.
Ben @YonToryu takip ediyorum dizi, film, manga nasıl takip edilmez diye :a:

İlk bölümün sonunda kral kızına konuşma yaparken kuzeyden gelecek ve yaşamı sonlandıracak bir tehlikeden bahsediyor. Büyük bir mit dönüyor arka planda dehşet verici bir hikaye var 8 sezon GoT izlemiş insanlar olarak bütün bu hikayenin ana merkezinde yer alan kuzeydeki o bilinmeyen tehlikeden bahsedilince korku, heyecan, coşkuya kapılıp o epikliğin içerisinde boğulmamız lazımdı normalde ama yemin ediyorum adam konuşur konuşmaz içimden lanetler okuyasım geldi. Kral kuzeydeki tehlike dedi aklıma 8.sezon 3.bölüm geldi tinerci Arya geldi serinin finali geldi elim ayağım titredi gene yapacağınız işi seveyim deyip kapatmak istedim o an diziyi. Onun dışında gayet güzel başladı evet ama geçmişe yönelik bu evrende ne yaparsan yap kralını da yapsan eksiksiz bir iş de çıkarsan tünelin ucu bombok bir yere çıktığı için hiçbir zaman olması gerektiği kadar etkileyici olmayacak bünyelere geçmeyecek bu yapımlar. Yazık, çok yazık
Reis bence seni kitaplara alalım. Kitaplar dizilrrden daha ayrıntılı ve kaliteli. Yani bence diziyi fanfiction olarak düşün.

Gerçek asoiaf bu değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık