Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Honkai: Star Rail (2023)

Oynayacak mısınız ?

• Kullanılan toplam oy
    21
Konunun canlanması çok hoşuma gitti kimse oynamıyor sanıyordum.

Black Swan ve Kafka'yı ardarda çıkartıp şansımın doruklarına ulaştım.Gelecek bannerlar ise kafamı karıştırıyor Seele için Sparkle ve Fu Xuan lazım, Topazın Lc sini istiyorum, Acheron...., hiç planda yokken storyde Firefly'a düşmem. Neyse BS'deki şansımıza güvenmek lazım.

Çok iyi karakter . Düz skillini Seele görmesin ultisini atıyor hahahaha . Ultisi çok iyi gerçekten boşuna tüm oyunlarda aşık değiliz bu kadına :flaugh:
Düz vuruşunun stack eklemesini kaldırmışlar ve skilin 2 stack eklemesini 1'e düşürmüşler ama yüzde 35 civarı olan ulti saldırısını da %75 gibi bir şeye çekmişler.

c2'si de baya kırık duruyor. Biriktirmeye başladım umarım gelir.

Düz vuruşunun stack eklemesini kaldırmışlar ve skilin 2 stack eklemesini 1'e düşürmüşler ama yüzde 35 civarı olan ulti saldırısını da %75 gibi bir şeye çekmişler.

Yani o dengelemeler gelmeseydi 6 yıldızlı karakter olarak çıkardı sanırım baya kırık duruyor çok özenmişler karaktere. C2 si alınması gerekiyor kesinlikle ama Lc side önemli duruyor kafayı yicem min 400 warp girilir ama o kadar yok

Yani o dengelemeler gelmeseydi 6 yıldızlı karakter olarak çıkardı sanırım baya kırık duruyor çok özenmişler karaktere. C2 si alınması gerekiyor kesinlikle ama Lc side önemli duruyor kafayı yicem min 400 warp girilir ama o kadar yok
Muhtemelen 2.1'e kadar 100'e yakın birikir oradan da bir 35-40 tane gelse 140 olacak aceleye gerek yok bir sonraki dönüşüne e2 yaparım diye düşünüyorum. %50'yi kesin kaybedeceğimden sadece Acheron çıksa yeter bana xD
c2'si ne yapıyor ki?
Nihility karakter gerekliliğini azaltıyor, Harmony de koyabiliyorsun yanına üstelik ekstra stack da veriyor. e2'si baya kırık gibi ama görmek lazım.

c2 bana biraz bait gibi geldi ama bilmiyorum harmony olmadan da yeterince vuruyor gibi i (e6 Pela veya Silver Wolf'unuz yoksa tabi ki e2'yi zorlamak mantıklı )+ama Lightcone baya gerekli gibi oyundaki s5 GNSW dışında hiçbir lightcone yeterli değil.

c2 bana biraz bait gibi geldi ama bilmiyorum harmony olmadan da yeterince vuruyor gibi i (e6 Pela veya Silver Wolf'unuz yoksa tabi ki e2'yi zorlamak mantıklı )+ama Lightcone baya gerekli gibi oyundaki s5 GNSW dışında hiçbir lightcone yeterli değil.
Ligtcone konusunda haklısın gerekli olacak.

Benim için bu karakterin eidolanları önemli çünkü her türlü üç beş karakterle acc'yi sınırlandıracam her çıkan çarı çekmeye çalışmayı düşünmüyorum ve Raiden olacağı için Acheron ilk başta geliyor.

Jingliu ve Acheron daha sonra e1 Ruan mei e1 Loucha vesaire yapmayı düşünüyorum.

e2'si de Ruan Mei faktörüyle inanılmaz hasar artışı verebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık