Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] History's Strongest Disciple Kenichi

Unknown

Animesini önerir misiniz? Çizimleri baya eski geldi bana, başlasam mı bilemedim.
Animesi kötü sayılmaz mangasına alışmak için güzel oluyor.Aksiyon sahneleri,müzikleri ve seslendirmelere manga için alıştırma oluyor..Çizimleri o kadar iyi sayılmaz ama pek takılmıyorsun izlerken..Ama OVA larını sevmedim animesinde alıştığın sesler ve çizim tarzı olmadığından garip geliyor.

thosy

Animesini çok severim ben Kenichi'nin. Zaten karakterler 10 numara. Miu'nun sık sık kıyafetlerinin yırtılmasını bir kenara koyarsak oldukça güzel ve eğlenceli bir seri.

Lan olaya bak haftaya 12 yıl sonrasını gösterecek ve bitirecekmiş seriyi. Bizim tayfadan hiçbiri usta seviyesinde değil la nereye bitiriyon 12 yıl sonrasına atla deki ilk seri bitti ardından bizim veletlerin ön planda olduğu bir seri çiz yeni karakterler falan umarım öyle birşey yapar

Ciddimisin? Kenichi bitiyor mu ?
Olayı tam olarak anlamamış olabilirim belki başka birşey ima ediyordur usta pek iyi değil ingilizcem son çıkan bölümün sonunda yazıyor

Edit: Aha tekrar okudum şimdi zaman atlaması benim kendi fantezimmiş sanırım 12 yıllık maceramız burada sona eriyor demek istemiş herhalde

Animeye başladım, 14. bölümdeyim. Merak ettiğim bir şey var. Bu Kenichi'nin hocalarından en güçlüsü hangisi? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık