Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] History's Strongest Disciple Kenichi

Ben akisame'nin sesini hic beğenmedim.. O adam yakısmamıs bence. Daha dolgun ve bilge bir ses lazımdı. Onun sesi tam ma kensei için olmuş :D

50 bölümlük anime serisi var o seriyi karakterlerin sesine ve tepkilerine alışana kadar izleyin ardından mangaya geçin. Mangayı okurken kafanızda canlanacak karakterlerin tepkileri. Çok mükemmel bir seridir HSDK, abazan yanları hakkında yeteri kadar konuştuk bilen biliyordur zaten ama onun haricinde okuduğum en güzel mangalardan biri bu seri. Op'tan sonra tek bir manga okuma şansı verseler bu seriyi seçerdim herhalde

50 bölümlük anime serisi var o seriyi karakterlerin sesine ve tepkilerine alışana kadar izleyin ardından mangaya geçin. Mangayı okurken kafanızda canlanacak karakterlerin tepkileri. Çok mükemmel bir seridir HSDK, abazan yanları hakkında yeteri kadar konuştuk bilen biliyordur zaten ama onun haricinde okuduğum en güzel mangalardan biri bu seri. Op'tan sonra tek bir manga okuma şansı verseler bu seriyi seçerdim herhalde
Yaşa :D Aynen öyle ben de çok severim. Hele apachai ve elder :a:

Hani şu Ragnorok çetesi var ya,

O ustalardan sırf bir tanesi gitse tüm çeteyi dağıtabilir mi?

Elder zaten yaratık. Şu seride bi Elder bide Apachai Hopachai favorim. Nedense birde Sakaki hiç dayak yemeyecekmiş gibi geliyor o yüzden onuda severim. :D

Unknown

175. bölüme geldim su aralar seriden DB tadı alıyorum resmen herkes eğitimde güçlenmeye çalışıyor..Ama şöyle bir durum var DB tadı aldığım için serinin sonu db gibi olmasını istemiyorum.Yani Kenichi Takeda yada diğer elemanlarla arayı devasa bir şekilde açıp diğer elemanların süs niyetine durması gibi..Umarım bu yönden Op ye benzer güçsüz bile olsa kendine göre güçsüz bir rakip gelerek süs olmaz yan karakterler..

175 le görsel yönden serinin kalitesi 4 e katlandı şimdi dahada güzel okunur :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık