Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka-Feitan vs Meruem

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    112
Neteroyla olan dövüşüne baktım Dragon ball a benzettim biraz. Hoşuma gitti açıkcası, dövüşleri çokta uzatmıyorlar sanırım. Ben anime izlemeyi daha cok seviyorum aslında, mangaya meraktan başlamıştım one piece de :) İzlemeye karar verdim ama Bleach ve Narutonun boşlugunu doldurmaz diye hissediyorum :)
Doldurmaz zaten suikast serisi gibi gelen gidene tek atıyor.Güç dengesi var diyorlar dövüşmü varda güç dengesi olsun :D

Şu seride Meruem'i yenmeye haiz tek bir özel şahıs vardır.

Reise bak bea. Gözü kapalı ayar veriyor.

Bütün örümcek grubu aynı anda gelse yenme şansları olabilir ancak. Meruem'den tek yemeyecek bir insan vardı o bile Gül nükleeri attı da berabere bitti maç.

Evet meruem ikisini de harcar.Bu ikisi Neteroyu da alamaz bence.
Kral bile Neteoro'nun hızına ayak uyduramazdı satranç olayı olmasa kız ile yaptığı. Feitan hızlı karakter ama Netero illa 15 20 tane darbe vurur bu karaktere imkanı yok kazanmalarının. Meruem en dayanıklı karakter seride ki onun dışında ki hiç bir karakter Netero'nun vuruşlarına dayanamaz muhafızlar dahil Meruem de bile yavaştan eklem hasarları başlamıştı dövüşün sonlarına doğru. Netero genç olsa muhtemelen kralın son hali olmasa da bu halini alırdı gibi duruyor. Genç hali ile yaşlı arasında aşırı fark var one piece de yaşlı karakterler aşırı güçten düşmüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık