Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

Oyunun algoritması şans üzerine kurulu değil. Kazanıp kaybetmeme üzerine kurulu. Yani oyun kimin kazanacağını seçiyor, ona göre maçları ayarlıyor ve kartları dağıtıyor. Ortalama bir oyuncuysanız kaybetme şansınız yok oyun sizi seçtiyse. Aksini düşünen gitsin kazı kazan oynasın. O daha adil bu oyundan.

Oyunun algoritması şans üzerine kurulu değil. Kazanıp kaybetmeme üzerine kurulu. Yani oyun kimin kazanacağını seçiyor, ona göre maçları ayarlıyor ve kartları dağıtıyor. Ortalama bir oyuncuysanız kaybetme şansınız yok oyun sizi seçtiyse. Aksini düşünen gitsin kazı kazan oynasın. O daha adil bu oyundan.
Dediğin şey özellikle arenada çok oluyor. 5 el kaybetmedn gidiyorsun karşına öle biri çıkıyor ki senin kartların antisi var elinde veya eline en ters onlar. Veya oyun başlangıçta bütün yüksek manalı kartları eline veriyor 4 5 tur boş geçtiniz mi zaten oyunu kazanma şansınız kalmıyor.

Dereceli maçlarınız gittiğiniz deste türüne şans faktörünü değiştiriyor. Örnek vermek gerekirse oynadığım dönemde Face Hunter veya Pirate Warrior desteklerinde çok şansa ihtiyacınız yoktu. Neredeyse her kartın çalışma şekli direkt rakibinize saldırmanızı sağlıyor fakat özellikle Priest, Exodia Mage, Rogue gibi sınıflarda oyunun belli aşamasında istediğiniz kartları çekemezseniz....
Şans lazım biraz :D

Bir dönem deli gibi oynuyordum. Açık betada başlamıştım. Ek paketler azdı. Çoğu karta biraz uğraşıp sahip oluyordum. O zamanlar ciddi kasıyordum. Hatta Legend olup 23. sıraya kadar gelmiştim. Geçenlerde girdim. Eski desteleri wild modda oynayayım dedim. Elime verdiler :D

Arada açıp Otk Druid ya da 2 yogglu desteyle biraz tadını çıkarıyorum. Şu an destelere sahip olmak metanın kartlarını çıkarmak çok zor. Uğraşasım gelmedi hiç.

Son düzenleme:
Bu oyun oynanmaz izlenir. Beni affetsinler ama Rage geçiren adamları izlemek çok zevkli oluyor :ehe: En son Arena da öyle bir şanssızlıkla yenildim ki o gün kafam hep o oyunda kaldı. Yemin ettim bir daha o oyunu oynamamaya.

Baronu altın yapan oyunu kazanır. Başka bir şey yapmanıza gerek yok. Efsunlu mudur, çözemedim. Altın barona ya en başta vuruyorsunuz, ya en sonda vuruyorsunuz. Ona sıra gelene kadar adamın 2/2'lik faresi 100 oluyor zaten. Sonra Mihawk niye poison Murloc gidiyor. İşte bu yüzden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık