Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Sebebi bende kalsın 1 hafta kadar önce gözlerim doldu.

Birisine 3 roman önerecek olsan bunlar hangileri olurdu? Ve neden?
Kime önerdiğime bağlı değişir. Hiç kitap okumayan biri ile kitap kurdu birine önereceğim kitaplar farklı olur sonuçta.

Ikisinden birini tercih etmek zorundasın. Bir elini mi yoksa bir bacağını mı kaybetmeyi tercih edersin?

Kime önerdiğime bağlı değişir. Hiç kitap okumayan biri ile kitap kurdu birine önereceğim kitaplar farklı olur sonuçta.

Ikisinden birini tercih etmek zorundasın. Bir elini mi yoksa bir bacağını mı kaybetmeyi tercih edersin?
Madem öyle sol elim gitsin

Küçük iken en sevdiğin cartoon network çizgi filmi hangisiydi

Çizgi film olimpiyatları vardı çok severdim bir de Scooby Doo.

İnsanların zihnini kontrol edebilmek mi yoksa insanların zihnini okuyabilmek mi isterdin?
İstediğim kişinin zihnini tek okuyabilirsem yani etrafındaki kimseyi duymasam zihin okumayı aksi takdirde kontrolü isterim

İlk animeni kaç yılında izledin ve neydi? (tv de küçükken izlediklerini saymayalım kendin arayıp izlediğin)
One Piece ile başladım animeye 2013 te falan başladım

Tarihte en sevdiğin kişi

Şu aralar Sigmund Freud ilgimi çekiyor.

Bu soru detaylı olacak. One Piece serisinin kalemi bundan sonra sende diyelim . İlk olarak neler çizmek , eklemek isterdin ? Nasıl devam ettirirdin?

Hemen Oda ile irtibat kurarım. Derim ki reyiz aklında ne var? Sonra aklındaki sahneleri rendelerdim, öyle çizerdim. Sanji'nin sapıklıklarını atmakla başlardım işe.

Foruma bir kitap önersen ne olurdu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık