Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

edit: saliseyle @Dattebayo..! önce cevapladı :)

bir kız vardı, olabilirdi bir şeyler ama korktum geri çekildim. kendimi yakıştıramadım ona.

kaç para karşılığında böbreğini organ mafyasına satarsın?

Dakika başı pişman olurum da unuturum ben sonra ama bugün keşke doktora bir kaç soru sorsaydım diyorum öyle hayatımı kökten değiştirebilecek daha doğrusu daha iyi bir hale getirebilecek bir şey şu an aklima gelmedi en fazla kitap okumaya daha erken başlasaydım diyebiliyorum onu da telafi etmek için uzun vaktim olacak

Kendi milletin dışında kültürlerini ve insanlarını beğendiğin bir ülke var mı?

Zamanlarının ilerisinde olup sorgulama denen şeyin keşfine vardıkları için Antik Yunanistan

Hangi kurgusal karaktersin?

Son düzenleme:
arka sokaklar dizisinin bir bölümünde, mesut komiserin çatıştığı ve olur olur yeriz yeriz dediği figüranım.

en abartılan, bu karakterin neden bu kadar fanı var dediğin one piece karakteri hangisi?

Geçmedi çünkü eğitim hayatım yok. 😓

9.5 şiddetinde (gerçi bu kadar oluyor mu araştırmadım) bir depremi canlı olarak yaşamak ister miydin? (Evin sağlam olacak ve yıkılmayacak ama onu tecrübe edeceksin.)

Deneyimlemeyi isterdim güvenli koşullarda.

İntihar etmek isteyen bir birey, sana hayatını çalışmadan geçirebileceğin kadar para verecek ama bunun karşılığında kendisini öldürmeni istiyor ve bu eylemin sonucunda bir mahkeme tarafından yargılanmayacaksın. Öldürür müsün öldürmez misin ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık