Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

İtiraf sayılmaz pekte anlatayım. Lise 1 deyim. Nedenini pek hatırlamıyorum da bir arkadaşımı kovalıyordum. Deli dana gibi koşuyorduk. Kapının önünden bir kız çıktı onla kafa kafaya çarpıştık yere düştük. Kız kalkamadı ben de hiçbir hasar falan yok ama o yerde kıvranınca ben de yerde kıvranıyor, acı çekiyor gibi yapıyordum. Kızın birde lise 3 lü falan sevgilisi vardı ayı gibi bir şey. Aaa dedim sıçtık şimdi bu çocuk birde sonrasında bizi dövmesin diye düşünüyordum. Yerde herkes kızla ve benle ilgileniyor. İçimden lütfen kalk artık diyordum. Hocalar geldi ilgilenmeye falan başladılar bizle. İyi misin dedi bana. Acı çeker bir yüz ifadesiyle hayır demiştim. Sonra ambulansı falan aradı hoca. Ya bu kadar niye büyütüyorsunuz diyordum içimden. Bizi hastaneye götürdüler. Ailemizi falan aradılar ben neye uğradığımı şaşırmış ya ne zaman bitecek bu diyordum. Annem de çok korkmuştu. Kadınla yalnız kalınca valla bir şeyim yok diye ikna etmeye çalıştım. Saçma sapan bir olaydı hadsbhdsabn

Aynı soru

1. Sınıftayken sınavda spor kelimesinin yazılışından emin olamadım. Ben de tuvalete gidebilir miyim diye izin alt kata gidip spor salonunun yazılışına bakıp o şekilde kopya çektim.

Tamam çok büyük olay sayılmaz ama o yaşa göre orijinal fikir bence. Alapsşis. Onun dışında uslu çocuktum lan

Aynı soru

Ortaokulda bir kız eski sevgilisine inat olsun diye beni kullandı.

Türkiye'de gitmek istediğin, merak ettiğin şehir/şehirler nedir?

Yanıma yoldaş bulamama, üşenme, yoğunluk ve zaman zaman maddi durumlar sebebiyle çok gezmiş değilim ülkeyi. Gezdiklerim de hep üniversite öncesi. O yüzden İzmir'i tekrar gezmek isterim. O iğrenç sahil arkası sokaklarına bir mimar gözüyle tekrar bakmak isterim.

Kültürünü en çok merak ettiğin millet( Yok olmuş da olabilir)

Karşılık yoksa ikisi de hüsran ama illa birini seçeceksem sevilmek derim

Nasıl öleceğini bilmek mi ne zaman öleceğini bilmek mi

Nasıl öleceğini bilmek. Ne zaman öleceğini bilmek şu hayattan alacağın üç kuruş zevki burnundan getirir anasını satayım.

Forumun daha yaşlıları daha iyi cevap verir. Çocuğun mu ? Ana mı Eş mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık