Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

başlangıç desem müslüman, bitiş ya da hiçlik der isem materyalist veya ateist olurum(veya türevleri) o yüzden pas geçiyorum

Filmlerden gitmişken izlediğin en kötü film nedir?(youtuber filmleri hariç)

başlangıç desem müslüman, bitiş ya da hiçlik der isem materyalist veya ateist olurum(veya türevleri) o yüzden pas geçiyorum

Filmlerden gitmişken izlediğin en kötü film nedir?(youtuber filmleri hariç)
Filmin adını hatırlamıyorum. Kayak merkezinde mahsur kalmıştı 3 kişi. Bütün filmi oturarak geçiriyorlardı. Easy money

Lost'un sonunda noldu be abi?

hiçbir şey olmasa da kesinlikle bir şey oldu.

başka çaren olmadığında, sıkıştığın yerden kurtulabilmek için bir uzvunu keser misin?

Fark etmez bana. Lazımsa şimdi de keseyim bacağı falan. Kullandığımız yok, sadece beyin kalsa da olur gerçi.

Batıl inancın var mı?

Son düzenleme:
Ben yoğurt yemiyorum. Sarımsak da sevmem. Nasıl saklayacağınız size kalmış.

Bu hayatta yaptığın en büyük kerizliği anlatsana.

Eglence malzemesi cikartiyorsun kendine ha :D
Asagidan arabadan bir sey alacakken arabanin kumandasini getirecegim yerde televizyon kumandasi getirtip 2saatir acmaya calisiyordum uykulu kafayla. Sonra yukariya seslenerek " Dayi acilmiyor araba" dedim "Ulan mal elindeki televizyon kumandasi" demisti dayim 3 4 sene once :D

Insan olmak istemesen ne olmak isterdin? Neden?

Eglence malzemesi cikartiyorsun kendine ha :D
Asagidan arabadan bir sey alacakken arabanin kumandasini getirecegim yerde televizyon kumandasi getirtip 2saatir acmaya calisiyordum uykulu kafayla. Sonra yukariya seslenerek " Dayi acilmiyor araba" dedim "Ulan mal elindeki televizyon kumandasi" demisti dayim 3 4 sene once :D

Insan olmak istemesen ne olmak isterdin? Neden?
Tanrı
Kaç gibi uyursun genel de

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık